Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

День толерантності в муніципальному колегіумі
19.11.2012, 16:55
16 листопада Миколаївський муніципальний колегіум та Рада національних товариств Миколаївської області до Міжнародного дня толерантності в рамках роботи Центру етнічних спільнот 16 листопада
о 12.00 в бібліотеці колегіуму провели захід «Жива бібліотека» (Координатори центру етнічних спільнот ММК: заступник з виховної роботи колегіуму Ірина Юріївна Арзуманова та головний спеціаліст Ради національних товариств Лоліта Кайма разова). Проект «Жива бібліотека» – це спроба прочитати людину, як книгу. Усі охочі мали змогу поспілкуватись із представниками різних культур, національностей, віросповідань та країн, щоб розвінчати або підтвердити свої стереотипи про них.
 Мета заходу – створити діалог між різними категоріями людей, сконтактувати тих, хто не має можливості спілкуватись між собою у повсякденному житті. В українському суспільстві існує багато стереотипів про різноманітні групи людей, й, можливо, такі заходи зможуть поступово змінити ситуацію.
 На полицях «Живої бібліотеки» були присутні такі «книги»: азербайджанець, вірменин, кореєць, поляк,  росіянин,  мусульманин та людина з обмеженими фізичними можливостями.
Ведучою заходу була співробітник Ради національних товариств Іоффе Діана Яківна. Вона розповіла дітям про мету заходу, дала визначення таких понять, як «толерантність», «національна меншина», «етнічна група».
Також була представлена виставка книжок, присвячених темі толерантності в суспільстві та історії деяких етносів.
Серед гостей були присутні:
Юрета Хачатурян, учителька вірменської мови вірменської недільної школи м. Миколаєва
Шамян Сергій Рубенович, заступник голови Миколаївського обласного товариства вірменської культури ім. М. Маштоца.
Бахтіяр Гаджиєв, учитель азербайджанської мови азербайджанського недільного класу загальноосвітньої школи №42
Ігор Гармашов, історик-краєзнавець Ради національних товариств Миколаївської області
Голова Миколаївської обласної російської національної общини «Русич» Тамара Миколаївна Білоусова
Голова Миколаївського обласного товариства поляків Селянська Єлизавета Гайсівна
Голова Миколаївської асоціації корейців Юн Людмила Сергіївна та член асоціації Лі Валерія.
Заступник голови Обласної організації азербайджанської молоді Миколаєва Насімі Агавердієв та член організації Табріз Рагімлі.
У цей день школа була тематично оформлена: розклеєні вислови про терпіння і терпимості до іншого.  Шкільне самоврядування зробило свято тематичним, щоб воно було цікавим і наймолодшим учням школи, і старшокласникам. В рамках проведення шкільного дня Толерантності, у  колегіумі проходила акція FREE HUGS. Кожна людина в цей день могла потиснути руку та побажати щось приємне своїм однокласникам, знайомим, вчителям, або просто незнайомим людям. Відкриття акції відбулося о 7:30, у холі школи.Активну участь у флешмобі взяли учні 5-7-х класів. Вони намалювали барвисті малюнки, що відображають дружбу і хороше відношення між людьми. Дівчата п’ятикласниці вигадали купон на обійми. Емоції учнів зашкалювали. Кожен прагнув обійняти іншого, підняти йому настрій своїми щирими обіймами. На кінець, вже зарядженні позитивністю на весь день та дуже задоволенні собою, учні розійшлися по класним кімнатам на уроки. Також в цей день в колегіумі відбулася конференція на тему «Що таке толерантність», де діти 7-8-х класів змогли значно розширити свої поняття про толерантність.

 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 658
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018