Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 18
Гостей: 17
Користувачів: 1
школа47


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

До джерел… Культурно-мистецькі обереги муніципального колегіуму
03.11.2012, 11:29
Культурно-мистецький центр «Україна духовна» Миколаївського муніципального колегіуму забезпечує культурно-естетичне виховання учнівської молоді, пропонує кращі зразки світової та вітчизняної культурно-мистецької спадщини.
Численні зустрічі із відомими та знаними людьми нашого міста, рідного краю, а це поети і журналісти, письменники і видавці, артисти і аматори, перегляд художньо-мистецької та музичної спадщини допомагають учням колегіуму усвідомлювати справжність краси  і моралі, утверджують почуття гідності та самоповаги, патріотизму та вірної, незрадливої любові до України та її багатовікової духовної культури.
До Дня міста і 75-річчя  утворення Миколаївської області  у картинній галереї відкрита виставка мистецьких робіт учителів колегіуму Волошиної Антоніни Іллівни та Воронцової Світлани Павлівни під назвою «Золоті зерна таланту: від талановитого педагога до талановитих учнів».
2 листопада відкрита персональна виставка робіт олійного живопису і графіки Геннадія Плужника, відомого  миколаївського художника, члена Національної Спілки художників України.
Роботи відзначаються багатою гамою кольорів та різноплановою тематикою, зокрема присутня тема золотої осені рідного краю.
Виставка залишає приємне враження і світлі почуття.
Леонід Ржепецький


Додав: kolinko |
Переглядів: 667
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018