Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Фестиваль юних рятувальників у ЗОШ №42
16.02.2013, 15:27

14 лютого 2013 року у школі № 42 відбувся фестиваль юних рятувальників, у якому взяли участь учні 3-9 класів. Протягом 3 годин зал наповнювався розмаїттям цікавих виступів,  чудовими мелодіями, шаленою енергією, позитивними емоціями та чарівними усмішками хлопців і дівчат. Фестивальна програма пройшла під гаслом «І дорослий і малий мусить пам’ятати, якщо сталася біда – 101 набрати!» У багатьох виступах школярі використали жанр казки – найбільш доступну та цікаву для ровесників форму донесення правил безпеки життєдіяльності, поведінки у надзвичайних ситуаціях, продемонстрували небезпеку поводження із вогнем у лісі,  розповіли про правильну поведінку на пожежі, засоби пожежогасіння, про правила поводження із побутовою технікою.

Численні глядачі разом з членами журі під час виступів постійно посміхалися й аплодували, що свідчило про добру підготовку дітей, котрі «оздобили» свої номери дотепними жартами на пожежно-рятувальну тему, оригінальністю та змістовністю кожної композиції, виявили артистизм та вокальну майстерність.

З кожним роком фестиваль набуває все більших обертів, завойовує все більше дитячих сердець, вчить школярів культурі поведінки з вогнем та застосовуванню на практиці правила безпеки життєдіяльності таких необхідних в надзвичайних   ситуаціях.


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 557
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018