Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Фінал конкурсу "Учень року 2013" у МЗОШ №14
16.05.2013, 23:38
Учитись важко, а учить ще важче,
Але не мусиш зупинятись ти,
Як дітям віддаси усе найкраще,
То й сам сягнеш нової висоти.

Кожна дитина - це особистість. ЇЇ бажання - самоствердитись, самовиразитись. Кожен учень прагне привернути до себе увагу з боку однокласників, вчителів, громадськості; довести, що він щось вміє, показати, що він щось може. І саме такий конкурс як "Учень року ", дає змогу учням це зробити.

16 травня у Миколаївській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів №14 ім. Героя Радянського Союзу Пшеніцина Г.О. відбувся фінальний тур загальношкільного конкурсу "Учень року - 2013". Метою конкурсу було створення сприятливих умов для самовизначення і самореалізації учнів 5-11-х класів, підтримка та стимулювання розвитку здібної молоді школи.

Цього дня всі чекали давно! Адже конкурс розпочався ще у жовтні місяці, проходив у 3 тури, участь брало багато учнів. А от до фіналу дійшло тільки 5. Тож хто стане переможцем?? Це питання інтригувало кожного учня школи. Але, мабуть, найбільше хвилювались самі конкурсанти та їхні наукові керівники. Адже ними була проведена така велика і кропітка праця: написані науково-дослідницькі роботи, взято безліч інтерв'ю, відвідано багато цікавих місць. Це був підсумок праці, яка приносить плоди пізнання, розуму, терпіння і наполегливості. Це була спільна праця багатьох людей, учнів і наших вчителів. І ось все це позаду….

Фінальний тур вже ніби і не був змаганням, для всіх це було справжнє свято! Свято науки і знань! Свято великої нашої родини!
Кожний учасник презентував свою роботу. Теми були різноманітні: Скринник Яна (7-А клас) - "Мистецтво витинанки. Продовження народних традицій", Шилова Олександра (7-Б клас) - "Вихідці з Миколаєва - учасники декабристського руху", Число Максим (7-Б клас) - "Видатний мандрівник М.П. Лазарєв у місті Миколаєві", Литовченко Наталія (8-Б клас) - "Пушкін і Україна", Сбродова Вікторія (10 клас) - "Життя і серце дітям віддали" (про вчителів нашої школи, які більшу частину життя віддали своїм учням).

У залі було багато вболівальників, кожен мав свого фаворита.

І ось вона, найвідповідальніша мить. Директор школи, Джуган Лариса Леонідівна, оголошує результати. …

Переможцем конкурсу "Учень року - 2013" стала Сбродова Вікторія, учениця 10 класу на чолі з науковим керівником Кучеренко Галиною Іванівною. До речі, Віка вже втретє бере учать у конкурсі і втретє виходить у фінал. Але сьогоднішній день став для неї особливим. Нарешті вона, довгоочікувана перемога! Тож прийми від нас, Вікторіє, найщиріші привітання і побажання!
Хочеться наголосити, що ніхто із учасників не пішов додому з порожніми руками. Кожен отримав диплом і грошову винагороду. Батькам всіх фіналістів були вручені листи подяки.

Ще один рік позаду! Щороку наукове товариство відчиняє двері новим конкурсантам. Для цього у нас є все, що потрібно: хороші вчителі-наставники, друзі. Тому хай завжди у всіх нас панує лише гарна погода! Вирує життя і лунає радісний сміх!

Творча група МЗОШ №14


Переглядів: 724
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018