Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Фінал міських змагань "Нумо, хлопці!"
25.03.2013, 11:58

В історії нашого славного м. Миколаєва переплелись прекрасні традиції, в тому числі – спортивні, адже лише здорова нація спроможна на великі подвиги.

Сьогодні перед школою постає надзвичайно важливе завдання – виховання справжнього громадянина і патріота рідної землі, активного учасника державотворчих процесів, компетентної особистості, спадкоємців і продовжувачів прогресивних національних традицій.

Так вже повелося, що до дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників щорічно серед загальноосвітніх навчальних закладів проводяться змагання «Нумо, хлопці!».

Не став винятком і цей рік: 22 березня пройшов 35 фінал традиційних міських змагань, присвячених визволенню м. Миколаєва, метаяких - формування почуття патріотизму у підростаючого покоління, набуття школярами знань, умінь та навичок, необхідних захиснику Батьківщини, залучення молоді до регулярних занять фізичними вправами та пропаганди здорового способу життя.

У змаганнях взяли участь кращі команди районів міста ЗОШ №19, 39, 42, 44, 51.

До їх програми входили такі види вправ, як підтягування на перекладині, ривок гирі 16 кг, конкурс стройової підготовки – проходження урочистим маршем, стрільба з пневматичної гвинтівки на швидкість, спорядження магазину навчальними набоями, зустрічна естафета, стрибки у довжину з місця, воєнізована естафета та перетягування канату.

У запеклій боротьбі перемогу отримала команда ЗОШ №44; кращими в особистому заліку стали: Тищук Микола, учень ЗОШ №51 - підтягування на перекладині;  Вичеров Микола, учень ЗОШ №39 -  ривок гирі  16 кг.

Шановними гостями змагань стали: начальник управління освіти Миколаївської міської ради Деркач Г.І., голова комітету товариства сприяння обороні України м. Миколаїв Жосан В.М., голова ради воїнів - інтернаціоналістів Центрального району Саприкін С.М., які й нагородили учасників кубком, медалями та грамотами управління фізичної культури та спорту ММР, міського комітету ТСОУ.

Щиро вітаємо переможців, зичимо міцного здоров’я та спортивного самовдосконалення.

Тринько В.С., спеціаліст управління освіти Миколаївської міської ради

Додав: kolinko |
Переглядів: 692
Всього коментарів: 1
1  
Вітаємо школу №42 та вчителя Захисту Вітчизни Горбунова Костянтина Анатолійовича. Радіємо Вашим успіхам та успіхам Ваших вихованців! 42, так тримати!!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018