Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Головній проблемі людства СНІДу – НІ!
03.12.2012, 18:08
Традиційно 1 грудня весь світ відзначає Всесвітній  день боротьби проти смертельної недуги – СНІДу. Не залишилась осторонь цієї акції і ЗОШ №29.
28 листопада 2012 року у нашій школі відбулася акція «СНІД-СТОП», яка була підготовлена спільними зусиллями педагогів і учнів школи. Метою її було підвищення глобальної поінформованості про ВІЛ/СНІД і демонстрація міжнародної солідарності перед обличчям хвороби.
Відкрили захід ведучі акції Рибакова Тетяна (педагог – організатор) і Лелека Олена (фахівець з охорони праці), які детально ознайомили присутніх з проблемою ВІЛ/СНІД у світі та Україні. Учні із завмиранням серця слухали факти, підтверджуючи глобальність цієї проблеми. Презентація «СНІД-СТОП», підготовлена вчителями Гайченко Наталією, Лелекою Оленою, Рибаковою Тетяною, сприяла кращій візуалізації обговорюваної проблеми ВІЛ/СНІД, вона включала й відеоматеріали про знаменитостей, які померли від цієї хвороби.
Учні приймали активну участь у акції, відповідаючи на питання вікторини «Чи все ми знаємо про СНІД?» і обговорюючи ризики зараження та способи його уникнення у різних професіях.
У ході акції учні обговорили не тільки питання способів захворювання СНІДом і шляхів його подолання, а й торкнулися питання викорінення дискримінації людей хворих на СНІД.
Хвороба з назвою СНІД прогресує щороку та забирає життя мільйонів людей. Для СНІДу не існує перешкод, він однаково вражає чоловіків, жінок і дітей. Це проблема сучасності, що вже давно переросла своє суто медичне та
суто національне значення і набула ознак глобальності. Ця хвороба набула інтернаціонального і загальнолюдського характеру, загрожуючи перетворитися на головну загрозу безпеці як для стабільних суспільств, так і для країн, що розвиваються.
Проводячи акцію «СНІД-СТОП» ми ставили собі за мету ще раз нагадати про існування цієї проблеми, її масштабність, показати, що тільки разом ми можемо її подолати і поставленої мети досягли. Можливо, ця акція – піщинка, порівняно з тими заходами, що проводяться на рівні держави, але ж саме з таких піщинок складається твердий ґрунт розуміння, взаємодопомоги і небайдужості.
                                                                                                 Директор ЗОШ №29 Лариса Анатоліївна Грицюк

Додав: kolinko |
Переглядів: 728
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018