Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

ІІІ Всеукраїнська науково-технічна виставка молодіжних інновацій та творчих проектів "Майбутнє України"
04.12.2012, 18:04
           З 26 по 30 листопада 2012 року у м. Києві на базі Київського Палацу дітей та юнацтва відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-технічна виставка молодіжних інновацій та творчих проектів "Майбутнє України”.

         Організатори виставки - Національний центр «Мала академія наук України» Міністерства освіти і науки України та Національної академії наук України, Національний технічний університет України «КПІ» та Київський національний університет імені Тараса Шевченка за участю Федерації роботодавців України, Української спілки промисловців і підприємців та Державного департаменту інтелектуальної власності України.

         Миколаївську область на виставці представляли: Селезньов Іван, учень 11 класу Миколаївської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 22 Миколаївської міської ради з науково-дослідницькою роботою «Ультразвуковий прилад орієнтації в просторі для людей з вадами зору», Корнілов Іван, учень 11 класу Миколаївського морського ліцею ім. проф.. М. Александрова Миколаївської міської ради з роботою «Блок живлення від сонячної батареї для контролера сонячного колектора», Диба Денис, учень 11 класу Вознесенської гімназії № 1 Вознесенської міської ради з роботою «Біорезонансний електростимулятор».

Селезньов Іван посів ІІ місце в секції «Електроніка та приладобудування»,Корнілов Іван та Диба Денис отримали дипломи лауреатів Всеукраїнської науково-технічної виставки молодіжних інновацій та творчих проектів «Майбутнє України». 

         У рамках виставки для учнів-членів Малої академії наук України були прочитані науково-популярні лекції викладачами провідних вищих навчальних закладів України та організовано відвідування Національного музею «Чорнобиль».

http://www.upr.moippo.org.ua


Додав: kolinko |
Переглядів: 666
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018