Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Як у ЗОШ №29 захисників Вітчизни виховують
20.04.2013, 19:20

19 квітня 2013 року у Миколаївському зональному відділі Військової служби правопорядку (ВСП) був День відкритих дверей. Тож, наш класний керівник Криницька О.К. і вчитель математики Силкіна А.В. запропонували нам його відвідати.

У п`ятницю після уроків ми з однокласниками і 6 класом нашої школи сіли в автобус і вирушили в дорогу. Поїздка обіцяла бути цікавою.

Коли ми під`їхали до військової частини, нас вже чекав старший офіцер відділення організації охорони патрульно-постової служби розшуку та діяльності ВСП у гарнізонах майор Ігнатенко П.М., він супроводжував нас всю екскурсію.

У військовій частині нам розповіли про систему служби правопорядку Збройних Сил України і показали фільм про роботу людей, які обирають професію воєнного, і особливості військової служби.

Розповідь і фільм були дуже цікаві, але ще більше сподобалося продовження нашої екскурсії в професію військовослужбовця. Нас провели на подвір`я, де була зібрана різноманітна військова техніка.

Спочатку нам розповіли про воєнний супровід колон. Командир групи спеціального призначення старший прапорщик Онищенко О.М. показав нам муляжі військової зброї і детально про неї розповів.

Потім нам демонстрували обмундирування, яке використовують військові при виконанні спеціальних завдань, або супроводі. Майор Грицюк С.М. не тільки детально пояснив значення кожної частини обмундирування, а й дав нам можливість відчути себе справжніми захисниками Вітчизни, дозволивши його приміряти.

Екскурсія до Миколаївського зонального відділу Військової служби правопорядку закінчилась та залишила по собі купу вражень. Розмовляючи зі своїми однокласниками я із здивуванням помітив, що дівчатам наша поїздка сподобалась не менше ніж хлопцям. Та й взагалі, я люблю свою школу № 29 за те, що вчителі, не шкодуючи свого часу, влаштовують нам такі цікаві екскурсії та свята, вони завжди залишаються в пам`яті найдовше.

Раніше військова служба і робота військових здавалась мені чимось далеким, чесно кажучи, більше цікавили відеоігри, в яких я солдат-переможець. Але сьогодні, коли я познайомився з людьми, які стоять на сторожі порядку і благополуччя своєї Батьківщини, вміють наживо показати прийоми не гірші ніж найкрутіші герої відеогри, я зрозумів, що це класно. Класно бути мужнім, сильним, відважним в реальності, а не в вигаданому віртуальному світі.

Задумався я сьогодні і над ще одним питанням. Побачивши людей, які на 100% віддаються своїй справі і захищають нас, я зрозумів, що хочу бути схожим на них, захищати і оберігати свою Батьківщину, розуміти, що живу не даремно, що приношу користь людям і ніколи не буду «стороннім» для своєї держави, байдужим до неї!

Ще недавно, на запитання мого товариша про ставлення до армії, я лише відмахувався, кажучи, що до цього ще далеко. А сьогодні я зрозумів, що точно не буду в числі тих, хто мріє «відкосити» від армії, і, можливо, мій приклад колись теж стане для когось важливим і значимим, як сьогодні для мене став приклад тих, хто цікаво, із захопленням, так просто розповідав про таку складну професію – професію військового, захисника своєї держави.

 Травинський Станіслав

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 618
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018