Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Юні генії поруч із нами
20.12.2012, 11:47

Станція юних техніків у місті Миколаєві – це заклад додаткової освіти з розвитку дитячої технічної творчості та реалізації програм науково-технічної та спортивно-технічної спрямованості. Щорічно понад 100вихованців отримують безкоштовну додаткову освіту.

На сьогоднішній день СЮТ зберігає накопичену за багато років історію, традиції і намагається розвивати ідею розкриття потенціалу дітей, зайнятих технічною творчістю, виготовленням приладів.

Йшли з путівкою в життя одні вихованці і на їх місце приходили інші - маленькі і нетямущі, мінялися методики викладання. Але незмінною завжди залишалася головна мета нашої роботи - в кожній дитині запалити маленький світлий промінчик творчості, допомогти кожному маленькому чоловічкові повірити в себе, у свої здібності.

Вихованці станції юних техніків - постійні учасники та призери міських, обласних, Всеукраїнських олімпіад та виставок.  

Роль і значення системи освіти виходять далеко за межі освітніх установ: школа сьогодні консолідує педагогічну та батьківську громадськість, всіх людей, кого хвилює майбутнє, тих, хто готовий працювати заради нього.

Протягом двох навчальних років в СЮТ працює Яремчук Ольга Миколаївна, яка веде секцію фізики Малої Академії Наук України. Ці роки стали особливо значущими і важливими. Перед Ольгою Миколаївною були поставлені конкретні цілі і в освоєнні нових освітніх стандартів, і в роботі з обдарованими дітьми.

Іван Селезньов та Антон Киселюк є вихованцями секції МАН «Фізика» СЮТ з 2011 року. Прийшовши на станцію юних техніків ще зовсім дитиною, Іван спочатку почав займатися у гуртку судномоделювання та судномодельного спорту, під керівництвом досвідчених педагогів Гурського Олександра Васильовича та Кіщука Валерія Олександровича. Але згодом, ставши вже зовсім дорослим хлопцем, він відчув у собі потяг до наукових відкриттів  в області фізики та вступив до секції МАН «Фізика» станції юних техніків, під керівництвом Яремчук Олени Миколаївни. За ці майже два роки Іван став переможцем обласного етапу конкурсу-захисту наукових робіт МАН та на Всеукраїнському етапі етапу конкурсу-захисту наукових робіт МАН посів ІІ місце в секції «Електроніка та приладобудування». А Антон посів ІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту наукових робіт МАН з науковою темою «Фігури Ліссажу».

У 2012 році Іван брав участь у відкритому конкурсі учнівських творчих робіт «Золота сова» та посів ІІІ місце в секції «Технічні дослідження». Разом з Іваном слід відмітити Миколу Сантюрова, який також брав участь в даному конкурсі та отримав диплом учасника та заохочувальний приз (тема роботи: «Експериментальне вивчення явища поляризації світла»). Зараз Микола є студентом І курсу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

Іван Селезньов також брав участь у Всеукраїнському колоквіумі «Космос, людина духовність» (м. Ужгород, 2011, 2012). У 2011 році посів ІІІ місце з науковою роботою «Комп’ютерне моделювання складних фізичних явищ (на прикладі атомної та ядерної фізики)» у секції «Космос у лабораторії» - фізичне або комп’ютерне моделювання цікавих об’єктів і явищ, а у 2012 році посів ІІІ місце з науковою роботою "Ультразвуковий прилад орієнтації в просторі для людей з вадами зору” в секції «Твої можливості, людино» - медико-біологічні та психологічні аспекти прихованих можливостей людського організму на межі виживання та поведінка людини в екстремальних умовах стихії, війни, екологічної катастрофи.

Разом з керівником Яремчук Оленою Миколаївною Іван взяв участь у ІІІ Всеукраїнській науково-технічній виставці молодіжних інновацій та творчих проектів «Майбутнє України», яка проходила  з  27 по 29 листопада 2012 року (м. Київ), на якій Іван посів ІІ місце в секції «Електроніка та приладобудування»

Зараз Іван співпрацює з кафедрою медичних приладів і систем Чорноморського державного університету імені Петра Могили в рамках реалізації спільного наукового проекту «Ультразвуковий прилад для людей з вадами зору для покращення їх орієнтації в просторі». На кафедрі «Медичних приладів та систем» ЧДУ він розробив стенду ультразвукового локатора для відпрацювання технічних характеристик майбутнього приладу. Розробив перший прототип ультразвукової тростини-локатору для орієнтації в просторі людей з вадами зору. Також для реалізації цього проекту хлопець співпрацює з інвалідами для проведення досліджень та перевірки результатів даної роботи.

                    Педагогічний колектив міської станції юних техніківДодав: kolinko |
Переглядів: 663
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018