Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

«Хочеш досягти більшого – читай!». Тиждень книги в ЗОШ №57
22.03.2013, 13:58

З 18 по 22 березня 2013 р. шкільна бібліотека ЗОШ № 57 запропонувала всім учням взяти участь у проведенні  Тижня дитячої книги під гаслом: «Хочеш досягти більшого – читай!». Протягом тижня проходила доброчинна акція „Підтримай шкільну бібліотеку – подаруй книгу”. Завдяки  підтримці та розумінню батьків, учнів, добрих друзів бібліотеки  ми придбали  25 книг миколаївських авторів. Під час проведення Тижня -ці новинки літератури на почесному місці. Учні 1-2-х класів із захопленням та задоволенням  взяли участь у конкурсі книжкових закладинок, малюнків «Моя улюблена книга».  Свої улюблені книги учні 2-х класів  представили на  презентаціях: «Книжковий диліжанс» ( 2-А кл) «Мій друг - книга» ( 2-Б кл), «Книга – наш друг і порадник» (2-В кл.). Учні 3-В класу підготували мультимедійну презентацію про життя і творчість дитячого письменника Грицька Бойка. Вони інсценізували найдотепніші твори поета – смішинки про малят і звірят, шкільні й спортивні веселинки, скоромовки-спотиканки, загадки. Учні 5-х класів взяли  участь у літературних вікторинах та іграх- подорожах «Мандри казковими шляхами», літературне квест-орієнтування «КНИ-Галактика».

Дитяча бібліотека №6 запропонувала учням  6-х класів скористатися послугами інформаційної біржі «Книги, які знають все», поповнити «скарбничку ерудита». Подорож у світ сучасної дитячої літератури «Агов, книгомани!»  здійснили учні 7-х кл. Відбір книг для цієї віртуальної виставки проводився дуже ретельно: було зроблено акцент на цікаві книги, видані нещодавно, відзначені різноманітними преміями, які за своїм змістом і оформленням приносили б дітям радість і задоволення.Електронна презентація «Книги-ювіляри 2013 року» користувалася великою популярністю у учнів 9-х кл. У ході презентації обговорювалися книги, які могли б увійти до «золотої полиці» кожного учня. Серед книг – ювілярів  і книги нашого земляка, лауреата Національної премії ім. Т.Шевченка, М.Вінграновського «Літо на Десні» (30років), «З обійманих тобою днів»(20років). На вечорі любовної лірики «Про кохання співають поети» учні 10-х кл.  подарували нам  радість  читання чудових рядків поезії, захоплення найсвятішим людським почуттям - ім’я якому кохання.

22 березня до школи  завітала одна з найбільш шанованих в письменницькій когорті Миколаївщини  -  Людмила  Яківна Чижова. Вона зустрілася з учнями 4-х класів, які підготували презентацію її нової книги «Казкові історії» . Поетеса охоче спілкувалася зі своїми маленькими читачами, розповіла про себе та свою творчість, відповіла на запитання дітей. У творчому доробку Людмили Яківни Чижової нині 30 книжок поезій різної тематики і книга прози, численні публікації в місцевих і всеукраїнських виданнях.Шкільній бібліотеці вона подарувала збірки «Віддзеркалення долі», «Казкові історії». Людмила  Яківна нагородила учнів, переможців  творчих конкурсів, найкращих читачів. Ми дуже сподіваємось на нові цікаві зустрічі та з нетерпінням чекаємо подальших творів Людмили Яківни Чижової .Наше свято дитячої книги  закінчилося. Але не закінчується зустріч з книгою.

Бібліотекар  ЗОШ№57 Гринько Н. М.


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 707
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018