Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Колектив "Оксамит" в гостях у учнів ЗОШ №29
22.03.2013, 13:22

Музика – вічне мистецтво! Століттями вона незмінний супутник людського життя, його радощів і смутку. Лише вона може за лічені хвилини дійти до серця і підняти з глибин душі найдавніші і найпотаємніші спогади та почуття.

Нам усім подобається різна музика. Відомо безліч її видів, але один з них – особливий, близький і цікавий для всіх. Це – класична музика!

Її властивості вражають! Наукою вже доведені цілющі якості класичної музики. Вона позитивно впливає на психіку і нервову систему людини, заспокоює і допомагає зосередитись.

Саме тому ми вирішили запросити в школу колектив «Оксамит», який на годину переніс нас у чарівний світ класичної музики.

«Оксамит» існує менше року, але за цей час досягнув значних результатів. В його склад входять Очєрєднюк М.А. (керівник), Єрєма І.В. (дистриб`ютор), Очєрєднюк К. (скрипка, вокал), Єрєма Д. (скрипка, вокал), Дворніков І. (фортепіано, концертмейстр).

Учні ЗОШ №29 прослухали такі композиції: «Жайворонок» Глінки М.І. (вокал та фортепіано); «Танго» Карлоса Гарделя; «Серенада» Ф. Шуберта (вокал, фортепіано, скрипка); «Вальс» Є.Дога (скрипки); «Трилогія любові»; єврейський народний танець (скрипки); пісня для Таємного Саду (скрипка та фортепіано); пісня з кінофільму «Титанік» (вокал та фортепіано); «O sole mio» (вокал та фортепіано); українська народна пісня «Чом ти не прийшов…», а на завершення Сен-Санс «Лебідь» (скрипка, фортепіано, балет).

Концерт пройшов вдало. Від маленьких до великих, учні із захватом спостерігали за кожним кроком артистів. Навіть найбільш непосидючі із завмиранням серця слідкували за ходом подій, які зачаровували все більше і більше з кожним новим звуком інструменту.

Виступ артистів закінчився, але дітям не хотілось їх відпускати, видно було, що музика торкнулась душі кожного і залишила там гарні емоції, які ще довго будуть зігрівати своїм теплом.

Школа – це уроки, домашні завдання, але такі концерти, та й просто шкільні свята, мають не меншу роль. Знання ми здобуваємо все життя. Якщо людина перестає вчитися і розвиватися – вона перестає жити. А ось моральність, вміння розуміти і цінувати красу, співпереживати, потрібно виховувати з дитинства, бо без них ніякі знання не будуть мати значення.

Практичний психолог ЗОШ №29
Скорохід О.В.


Додав: kolinko |
Переглядів: 629
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018