Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

КТС "Рух.Енергія. Здоров'я. Краса" в ЗОШ №43
19.04.2013, 16:10

Саме таку назву має міська колективна творча справа, яка триває в рамках оголошеного в Україні у 2012 році  Року спорту та здорового способу життя.
Метою справи є орієнтація учнів на пріоритетність загальнолюдських цінностей життя і здоров’я, утвердження моральності та формування культури здорового способу життя як необхідної умови саморозвитку, самовдосконалення особистості та спрямованість на презентацію  найкращого досвіду здоров’язбережувальної діяльності учнів, педагогів, батьків.

Реалізація міського проекту покликана вирішити такі завдання:

- усвідомлювати цінності власного життя і збереження здоров'я свого та кожної людини;

- активізувати спортивний рух дитячих та юнацьких колективів, їх діяльність;

- сприяти вдосконаленню знань та навичок культури та ведення здорового способу життя;

- поглиблювати знання з історії здоров’я, історії становлення спорту, фізичної культури нашого краю;

- формувати у дітей та учнівської молоді активну життєву позицію;

- проводити пропаганду та розповсюдження матеріалу щодо запобігання шкідливим звичкам та негативним проявам.

Учні Миколаївської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів імені К.Ф.Ольшанського із  ентузіазмом та захопленням включились у виконання завдань  міської колективної творчої справи.

Навіть наймолодші школярі – учні початкових класів долучились до цінностей здорового способу життя. В листопаді 2012 року всі учні взяли участь у спортивному флеш-мобі. Першокласники брали  участь у виставці малюнків «Мама, тато, я – спортивна сім‘я»,  учні других класів випускали стіннівки на тему «Я обираю здоров‘я». Третьокласники дізнавалися про корисні  та шкідливі продукти, знайомилися із  олімпійськими видами спорту, а четвертокласники вчилися говорити «Ні!» шкідливим звичкам, а також   зустрічалися із відомим миколаївським спортсменом,  випускником школи №43 Квашою Іллєю і навіть узяли у нього автограф.

Звичайно, що тільки цим участь у міській колективній творчій справі не обмежилась: учні початкових класів щоранку перед уроками роблять зарядку, проводять фізкультхвилинки під час уроків, дуже люблять уроки фізкультури, беруть участь у спортивних змаганнях   та із задоволенням відвідують чисельні спортивні секції та гуртки району.

13.04.13 родина учня 3 – Б класу Сивака Микити взяла участь у районних змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім‘я», де посіла почесне 4 місце серед 8 команд-учасниць.

17 квітня 2013 року в актовій залі школи зібралися всі небайдужі до свого здоров‘я діти – а це майже 190 учнів 1 – 4 класів дружної шкільної родини: учні початкових класів підбивали підсумки своєї участі у такій важливій творчій справі.

Після привітання ведучих  на сцені з‘явилися дівчата зі збірної команди школи з черлідінгу. Вони зачарували присутніх своєю грацією та пластикою, чіткими рухами. Під бурхливі оплески присутніх дівчатка залишили сцену.

А до неї вже поспішали учні 4-х класів. Учні 4 – А (кл.керівник Т.О.Кононенко) нагадали про складові здорового способу життя, підготувавши яскраву презентацію.

Дружно вийшли на сцену всі учні 4 – Б класу (кл.керівник Г.Б. Ніколашина). В цьому класі чимало дітей займається різними видами спорту: Козловська Ксенія – сінхроним плаванням; сестри Настя та Марина Мельник – стрибками у воду; Муха Олег, Мосійчук Кирило займаються боротьбою; Годєєв Антон грає у волейбол;  Літвіненко Назарій та Безшляга Ірина – відвідують студію спортивного бального танцю. Про свої здобутки юні спортсмени і розповіли  ровесникам.

Сестри Мельник займаються синхронним плаванням у басейні «Водолій»

Про корисну та шкідливу їжу, про користь вітамінів, профілактику захворювань цікаво розповіли учні 3 – Б класу (кл.керівник І.В.Василянська). Діти намалювали малюнки, розповіли про свої спортивні захоплення.

Яскравим був виступ учнів 3 – А класу (кл.керівник Г.Л.Вербицька). В цьому класі як хлопчики, так і дівчатка, ведуть активний спосіб життя. Матвєєв Артем, Чимбір Іван показали мистецтво володіння м‘ячем – адже вони є членами футбольної команди школи під керівництвом вчителя фізкультури А.І.Жовжаренка. Артем Шатов та Артем Константинов продемонстрували мистецтво східного бою, а Богдан Піщиць та Даніїл Присенко – прийоми греко-римської боротьби. Женя Маханьковський вразив запальним спортивним танком. А Маша Вербицька, Лєра Красовська та Ксюша Цвєткова підкорили всіх грацією, пластикою та красою рухів.

Цікавим і захоплюючим вийшло свято – діти переконалися  у необхідності вести здоровий спосіб життя, а заняття спортом – невід‘ємна його складова.

   О спорт, о спорт! Це просто клас! 
     Дружіть із ним завжди. 
     Здоров’я, юність, силу дасть 
     І творчої снаги. 

Г.Л.Вербицька, класний керівник 3 – А класу.Додав: kolinko |
Переглядів: 674
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018