Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

«Ми – різні, але ми - рівні». Тренінг за участю учнів ЗОШ №3 та вихованців школи соціальної реабілітації м. Миколаєва
09.04.2013, 19:46

4 квітня 2013 року вихованці школи соціальної реабілітації були запрошені до ЗОШ №3 на тренінг «Ми – різні, але ми - рівні». Спілкування, дійсно, відбувалося на рівних. Хлопці з захопленням і з дитячою безпосередністю  показували фотоальбоми,  розповідали про свою школу, педагогів та вихователів. Хоча в школі соціальної реабілітації навчаються діти з девіантною поведінкою, на практиці ми бачимо звичайних дітей, які прагнуть спілкування, спрямованих на взаємодію і розуміння, поважаючих себе та інших.

Колектив педагогів і учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня  №3 міста Миколаєва з 2009 року тісно співпрацює з педагогічним та учнівським колективом школи соціальної реабілітації м. Миколаєва по втіленню програми МОН України академії педагогічних наук України ПРООН/ЮНЕЙДС «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя».

Вихованці школи соціальної реабілітації дуже люблять зустрічі з однолітками ЗОШ №3 за теплоту, доброзичливість юних інструкторів, завжди готують чудові подарунки, вироблені своїми руками в шкільних майстернях. В свою чергу, спілкування з ровесниками, які опинилися в непростих життєвих ситуаціях, вчить наших дітей щиросердю, допомагає проявити доброту, толерантність та визначити для себе життєві цінності. Наші учні вчаться у вихованців школи працелюбності та щирості почуттів.Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 706
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018