Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Мрії майбутніх випускників
09.10.2012, 16:11
Вже декілька років поспіль учні Миколаївської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 49 відвідують підприємства нашого міста. Цей рік не став виключенням - учні 9,10 класів нашої школи разом з директором  Славинською Людмилою Михайлівною та класним керівником Божак Нелею Василівною відвідали Чорноморський суднобудівний завод у рамках акції «Палітра професії».
 Під час перебування на підприємстві учні відвідали музей суднобудівного заводу, в якому познайомились з його історією. Наступним етапом екскурсійної програми було відвідування виробничих цехів, так знайомство з робітничими професіями.
Ми поспілкувалися з представниками виробництва. Зокрема, Гончарук Сергій Анатолійович, суднобудівний збиральних корпусів металевих судів, познайомив нас з цією, з одного боку складною, але цікавою професією. Розповідаючи про суднобудування, він зазначив, що зараз є труднощі, але завдяки підтримці держави та з появою підростаючого покоління все це можна виправити.
Екскурсія на завод збагатила світогляд дітей, сприяла розвитку та укріпленню позицій  при виборі майбутньої професії.
Протягом багатьох років Чорноморський суднобудівний завод виховав не одне покоління робітників, сподіваємось на те,що спільні зусилля Корабельного центру зайнятості та підприємств міста в рамках акції «Палітра  професії» зорієнтують молодь на вибір в майбутньому робітничої професії.
Хочемо подякувати Бездольній Наталії Анатоліївні та Панковій Ірині Анатоліївні за представлену можливість відвідати Чорноморський суднобудівний завод, а ми вдячні Сергію Анатолійовичу за цікаву та пізнавальну екскурсію.

Додав: kolinko |
Переглядів: 699
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018