Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

«Ні насильству!» сказали учні ЗОШ№57
03.12.2012, 18:51
За ініціативою управління у справах молоді , культури, сім’ї та спорту адміністрації Заводського району відбувся захід для учнів 6-7-х  класів під назвою «Ні насильству!».  До школи завітали: начальник управління Волкун С.В., спеціаліст ССД Коренда І.Ю., оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей Довгань С.В. Вони взяли участь у проведенні заходу
Спочатку учні, разом з вчителем правознавства Дубінкою Л.П., ознайомилися з видами насильства, відповідали на запитання вікторини про права і обов’язки дітей і батьків у сім’ї. Команди, представлені з учнів різних класів , заповнювали кросворд про права дітей. За хорошу роботу вони були «премійовані» смачними льодяниками.
Далі естафету підхопила практичний психолог школи Томчук І.В., яка, разом з дітьми, склала «Дерево насильства».  Це дерево мало коріння – причини , гілки – види насильства, листя – форми насильницьких дій.  Учні були активними,  із захопленням надписували та кріпили назви до «дерева».  Після цього учням було показано на екрані та продиктовано телефон довіри та організації , до яких можна звернутися за допомогою.
На завершення виступила агітбригада 6-Б класу на чолі з соціальним педагогом Митрофановою Л.М. Вони розігрували сценки, декламували вірші, робили висновки. Було показано фрагмент фільму про насильство в школі. Всі разом вирішили, що треба бути толерантними, поважати вчителів та своїх однолітків.
Потім перед учнями виступили гості, які на практичних прикладах показали негативні наслідки насильницьких дій в сім’ях  Заводського району та у школах і побажали учням ніколи не зазнавати насильства і не вчиняти його.
Заступник директора з виховної роботи ЗОШ №57 Гончаренко В.Ф.

Додав: kolinko |
Переглядів: 690
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018