Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Підсумки роботи органів управління цивільного захисту за 2012 рік.
20.02.2013, 12:43

19 лютого 2013 року у великій залі міськвиконкому підбито підсумки роботи органів управління цивільного захисту за 2012 рік.

Про заходи цивільного захисту, які проводяться в навчальних закладах міста, доповіла начальник управління освіти Ганна Іллівна Деркач.

Зокрема, Ганна Іллівна зазначила, що управління освіти Миколаївської міської ради у 2012 році головним завданням ставило готовність до проведення ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу та працівників навчальних закладів при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та можливих терористичних актів.

Основними зусиллями у ході реалізації основного завдання є:

- забезпечення сталого функціонування Функціональної підсистеми «Освіта і наука України» єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного  і природного характеру;

- підвищення ефективності проведених заходів щодо захисту учасників навчально – виховного процесу, працівників галузі від вражаючих факторів надзвичайних ситуацій, спрямованих на рятування життя та збереження здоров’я людей;

-  навчання керівного складу та працівників галузі.

Система роботи із зазначеного напрямку передбачає проведення заходів з метою формування життєво необхідних навичок безпеки життєдіяльності у дітей дошкільних навчальних закладів, учнів загальноосвітніх навчальних закладів та працівників освітньої галузі, та включає:

- вивчення предметів: «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни»;

- День Цивільної оборони;

- Тиждень безпеки дитини;

- позакласну роботу: участь у обласних та Всеукраїнських конкурсах КВК «Юні інспектори руху»; фестивалі «Дружин юних пожежних», змаганні «Школа безпеки»; тижні та місячники безпеки дорожнього руху, пожежної безпеки, охорони праці, «Основ знань безпеки життєдіяльності» тощо;

- батьківський всеобуч.

Цілеспрямована систематична робота у сфері безпеки життєдіяльності та цивільного захисту дає позитивні результати. Так, ЗОШ №53 посіла І місце в обласному та ІІІ у фіналі Всеукраїнського конкурсу «КВН Юні інспектори руху», ЗОШ №60 посіла І місце в обласному та ІІІ у фіналі Всеукраїнського фестивалю «Юні інспектори руху».

За підсумками проведеної роботи управління освіти відзначено грамотою за досягнуті результати у виконанні завдань у сфері захисту населення і території м. Миколаїв від надзвичайних ситуацій у 2012 році.


Додав: kolinko |
Переглядів: 668
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018