Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Підсумкова конференція наукового учнівського товариства «Пошук» ЗОШ №47
02.05.2013, 13:24

Завдання школи - не лише надати учням певні знання, але й навчити їх використовувати, а в разі необхідності й творчо опрацьовувати.  З 1 жовтня 2012 року в школі відкрито наукове учнівське товариство «Пошук».  Вчителі предметними -  куратори учнів, які виявили бажання стати членами учнівського товариства. І таких учнів виявилось немало. Ця  індивідуальна наукова діяльність, яку треба вважати найвищою для школярів.  Протягом року працювало 4 відділення: філологічне, природничо-математичне, історичне та художньо-естетичне.

Науково-дослідницькі роботи дали  юним дослідникам  нашої  школи широкі можливості спробувати себе у науковому пошуку, побачити результативність власного дослідження, відчути радість від успіху. Юні науковці отримали  безцінний досвід самостійної роботи, вдосконалили  теоретичні знання, практичні вміння та навички,   досягли   внутрішньої зрілості, набули  наукових компетенцій, які потім максимально зможуть використовувати, ставши студентами вищих навчальних закладів.

На підсумковій конференції, яка відбулася 30 квітня 2013 року з досягнутими результатами виступили всі учасники  НУТ «Пошук».   Учні підготували презентації своїх робіт і кожен з них після свого виступу був нагороджений грамотою за активну роботу в  НУТ «Пошук». Першою розпочала виступ учениця 11 класу Лукьяненко Галина. Найменшою серед виступаючих  була учениця 6-Б класу Куценко Олександра. Здивувала всіх учениця 11 класу Черба Віда, яка представляла роботи в трьох відділеннях. Цікавими були виступи всіх учнів. Для когось із них це була перша спроба розповісти про свої досягнення стоячи за трибуною. Цей досвід їм дійсно знадобиться в житті.

Із задоволенням слухали виступи учнів наші гості - друзі школи, депутати міської ради: Грипас Олег Володимирович, Лебеденко Валентин Михайлович, Чорноморченко Алла Василівна, які отримали від вчителів,  учнів та їх батьків дипломи визнання.

На завершення роботи конференції учні та вчителі  школи, які протягом року отримали перемоги на міському та районному рівнях були нагороджені грамотами, грошовими  преміями  та смачними пирогами.

 

Заступник директора з НВР Кондратьєва А.В.


 


Додав: kolinko |
Переглядів: 688
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018