Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Продовжується місячник «Безпечний лютий»
23.02.2013, 14:12
На території Миколаївській області продовжується місячник «Безпечний лютий». Представники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області та Державних пожежно-рятувальних частин беруть активну участь у проведенні відкритих уроків безпеки життєдіяльності. Заходи направлені, насамперед, на роз’яснення правил поведінки у різних надзвичайних ситуаціях, пов’язаних з безпекою життєдіяльності серед дітей шкільних та дошкільних навчальних закладах.

 Так, 22 лютого у загальноосвітній школі № 34 Заводського району м. Миколаєва проведена чергова зустріч з учнями другого класу. Відкритий урок був побудований на діалозі з дітьми. У ході уроку дітям розповіли правила поведінки у різних надзвичайних ситуаціях. Також гості навели приклади найпоширеніших ситуацій, які виникають у повсякденному житті. Хлопчики та дівчата показали добрі знання щодо дій у випадку виникнення пожежі. Діти з задоволенням брали учать у конкурсах та вікторинах, після чого кожен з них зміг приміряти справжнє спорядження рятувальників та сфотографуватися напам’ять.

Наприкінці уроку кожен отримав кишеньковий календарик на тематику безпечної життєдіяльності та газету Головного управління ДСНС у Миколаївській області «Світлячок» та «На бойовому посту».

Як зазначив начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко: «Дані заходи направленні на попередження загибелі та травмування дітей у різних надзвичайних ситуаціях та профілактики пожеж з причини дитячих пустощів. Головне в нашій справі навчити дітей основним правилам безпеки життєдіяльності, щоб вони знали, як діяти у різних надзвичайних ситуаціях»

                                                                                                                             За матеріалами http://mk.mns.gov.ua


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 631
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018