Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Проект «Інформаційно-комп’ютерні ресурси у методичній діяльності ДНЗ»
23.05.2013, 13:45

Упровадження в діяльність дошкільного навчального закладу інформаційних технологій на сьогодні є пріоритетним напрямком реалізації державної освітньої політики. У рамках виконання Закону України «Про Основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки» дошкільна освіта Миколаєва почала активно модернізувати процес професійної підготовки фахівців різних спеціальностей, впроваджуючи інформаційні і комунікаційні технології та засоби навчання.

Відповідно до п. 3.1.12. Типового положення про методичний кабінет дошкільного навчального закладу (Наказ МОН України №1070 від 09.11.10 р.) та додатку 1 п. 2.3 Примірної інструкції з діловодства у дошкільних навчальних закладах (Наказ МОНмолодьспорту України №1070 від 09.11.10 р.), завданням діяльності методичного кабінету ДНЗ є:

- формування інформаційного банку даних (каталогів і картотек на електронних або/та паперових носіях) з питань змісту дошкільної освіти, організації освітнього процесу, психолого-педагогічних досягнень;

- створення картотеки матеріалів, обладнання, публікацій періодичних фахових видань, психолого-педагогічної літератури, передового педагогічного досвіду методичного кабінету.

Це потребує від вихователів-методистів ДНЗ оволодіння спеціальними знаннями та уміннями.

Саме цьому сприятиме започаткований у місті спільний проект Миколаївського науково-методичного центру та Миколаївської науково-педагогічної бібліотеки «Інформаційно-комп’ютерні ресурси у методичній діяльності ДНЗ». Важливо зазначити, що до участі у проекті залучено всіх  вихователів-методистів міста.

Урочисте відкриття проекту відбулося 21 травня 2013 р.у приміщенні науково-педагогічної бібліотеки міста. Відкрили проект директор НМЦ Удовиченко О. О. та директор науково-педагогічної бібліотеки Роскіна  Т. І.

Картузов К. М., заступник директора науково-педагогічної бібліотеки, та Романюк І. А., методист НМЦ, ознайомили учасників проекту з орієнтовним планом кожного етап проекту. Картузов К. М. окреслив конкретні дії спеціалістів бібліотеки, які допоможуть у якісному створенню електронних каталогів і картотек психолого-педагогічної літератури у методичному кабінету ДНЗ, а вихователям-методистам надав поради щодо користування зведеним інформаційним ресурсом бібліотеки.

У відкритті проекту взяли участь головні спеціалісти управління освіти Іванова Н. М., Кузнєцова В. П. та зазначили, що реалізація цього проекту сприятиме підвищенню професійної компетентності вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів міста у питаннях упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у систему методичної роботи та якісному виконанню вимог зазначених документів.

Додав: kolinko |
Переглядів: 889
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018