Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

"Золота фортуна" - нагорода педагогам ЗОШ №57 за відданість вчительській професії
28.03.2013, 16:01

27 березня 2013 року Генеральна Дирекція Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна»  провела урочисту церемонію нагородження з метою відзначення тих особистостей та організацій, котрі своєю працею, завзяттям, наполегливістю зробили вагомий внесок у зміцнення Української держави.

«Золота Фортуна» - об’єктивно оцінила працю трудового колективу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 57 Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Як зазначено у Рейтингу, педагогічний колектив Миколаївської ЗОШ № 57  об’єднує коротке і значне слово «праця». Педагогічному колективу навчального закладу властива велика працелюбність, вміння просуватися вперед, не посилаючись на об’єктивні труднощі. Їх яскравий приклад – найкращий стимул для професійного зростання, виховання патріотизму та активної громадської позиції молоді.

27 березня 2013 року нагородний документ за підписами членів Секретаріату Президії Рейтингу( Президію очолює академік Б. Є. Патон, Президент Національної академії наук України. До складу Секретаріату Президії входять Президенти Національних і Королівських академій наук 29 країн світу) вручено представникам педагогічного колективу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 57 Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Учительський колектив Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 57 занесено до Міжнародного альманаху «Золота Фортуна», який  є одним із напрямків діяльності Рейтингу. Цей альманах - літопис сучасності: в ньому зібрані матеріали про доблесні досягнення людства, про тих, хто творив і працює на благо людей.

У проекті «Високі молодіжні юнацькі досягнення» в рамках проектів МАРТІС «Золота Фортуна» у номінації «Художня творчість» брала участь учениця 5-А класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 57 Миколаївської міської ради Миколаївської області Лєбах Анжела.  

Проект «Високі молодіжні юнацькі досягнення» спрямований на виявлення, розкриття, допомогу, розвиток творчих здібностей дітей та юнаків, які мають можливість проявити свою індивідуальність, творити, досягати висот у різних галузях людської діяльності.

У проекті взяли участь талановиті діти, молодь та колективи різних країн світу, які є переможцями міжнародних, всеукраїнських, міських фестивалів і конкурсів.

Під час церемонії нагородження, яка проходила у Великому Конференц-залі Національної Академії наук України, учениця мала можливість отримати нагороду від МАРТІС "Золота Фортуна”; зустрілася, познайомилася та сфотографувалася з відомими особистостями і колективами, які досягли високого рівня професійної майстерності у різних галузях науки, техніки, культури, мистецтва; дала інтерв’ю; отримала фото і відео-версію церемонії нагородження.

Додав: kolinko |
Переглядів: 931
Всього коментарів: 2
2  
МИ ЛЮБИМО НАШУ ШКОЛУ,СХИЛЯЄМО ГОЛОВИ ПЕРЕД УЧИТЕЛЯМИ ЦІЄЇ ШКОЛИ

1  
57-а школа - найкраща!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018