Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Ранок учнів ЗОШ №29 буде починатись із спортивних занять
17.05.2013, 20:50

ЗОШ № 29 отримала диплом переможця конкурсу соціальних проектів програми «Територія РУСАЛу - 2013» і сертифікат на 10000 гривень для реалізації проекту «Велостоянка».

Учні вже у передчутті появи в рідній школі місця для їх улюблених велосипедів. Дівчата і хлопці в захваті від того, що тепер у них є можливість не тільки кататись, а й використовувати свій велосипед, як засіб добиратись на навчання. Тож, ранок учнів ЗОШ №29 буде починатись спортивно і корисно для здоров`я.

Не залишились без уваги й учні, які ще не так часто і активно катаються на велосипеді. В рамках популяризації велоспорту ЗОШ №29 запросила до себе представників молодіжної організації «Альтєр - спорт» Роланда Байрозяна і Антона Городєцкого.

Представники «Альтєр - спорт» привітали учнів з отриманням власної велостоянки, підкреслили, що ЗОШ №29 перша школа в Миколаєві, яка зможе забезпечити учням такий цікавий, а головне корисний спосіб добиратись на навчання. У майбутньому організація «Альтєр - спорт» сподівається, що цей позитивний і корисний досвід переймуть інші школи і більше учнів міста Миколаєва матимуть змогу їздити в школу на велосипеді.

Роланд Байрозян і Антон Городєцкій розповіли учням ЗОШ № 29 про велоінфраструктуру і європейський досвід запровадження велосипедів, як найпопулярнішого виду транспорту, про велосипедний рух в Миколаєві і підтримку «Альтєр - спортом» велокультури. Були і цікаві відео про велоспорт і його історію.

Учні і вчителі ЗОШ №29 вдячні молодіжній організації «Альтєр - спорт» за допомогу в популяризації велоспорту в школі.

В Україні потроху відроджується захоплення молоді спортом. Нарешті, не дивлячись на активну рекламу алкоголю і тютюну в засобах масової інформації, молодь стала впевнено віддавати перевагу спорту, адже це кращий спосіб підняти собі і настрій, і самооцінку. Ми, нажаль, не можемо змінити весь світ і зробити його таким, як хотілося б, але щиро радіємо кожному учню, життя якого змінив на краще спорт.

ЗОШ №29 завжди боролася і бореться за те, щоб її учні мали можливість рости і розвиватись, а головне – можливість вибирати інший спосіб життя – здоровий, адже саме він веде до гарного майбутнього і здорової нації.

Прес-центр ЗОШ №29
Додав: kolinko |
Переглядів: 639
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018