Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Робота психологічної служби Миколаївського ліцею «Педагог»
10.05.2013, 20:34

Протягом всього року  в Миколаївському ліцеї «Педагог» постійно працює  департамент «Довіра». Департамент був створений з метою донесення до учнів психологічних знань, створення умов для індивідуального розвитку; розкриття здібностей учнів та вирішення їх проблем; для доповнення активного навчання ліцеїстів цікавими, новими  навичками, знаннями та вміннями.

Ліцеїсти активно працюють на зустрічах та мають певні результати. Кожна зустріч є неповторною, адже кожен отримує нову інформацію та має можливість практично її застосувати.

На засіданні 30 квітня діти мали можливість зрозуміти свої можливості, позитивні риси і недоліки, одним словом, уміти психологічно достовірно охарактеризувати себе як особистість. Виконуючи різні вправи, учні вчились розуміти стан своєї власної душі, оточуючих  людей,  орієнтуватись у складних процесах міжособистісної взаємодії і спілкування, розвивали вміння приймати відповідальні рішення з урахуванням психологічного стану оточуючих (батьків, ровесників, вчителів). Дуже подобаються учням рольові ігри. Граючи, учні робили висновки, набували навички, що допомагають почуватись комфортно у життєвому просторі,  який постійно змінюється.Додав: kolinko |
Переглядів: 669
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018