Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Останній дзвоник 2012-2013 н.р.
25.05.2013, 11:46

Веселими піснями, різнокольоровими кульками, голосистими дзвониками  та традиційним шкільним вальсом відлунало свято Останнього дзвоника у школі № 42 м. Миколаєва. Це свято – незабутня подія у житті кожного випускника.

24 травня 2013 року школа провела у доросле життя 36 одинадцятикласників. Веселі життєрадісні, сповнені надій, вони з вдячністю звернулися до своїх вчителів, учнів школи, батьків.

Зі святом дітей привітала помічник депутата міської ради Дюміна А.Г. - Шестерикова Л.І. Вона вручила премію кращим випускникам школи.

На довгі роки випускники школи збережуть пам'ять про шкільні роки у стінах рідної школи. А ми бажаємо їм легкої дороги.

Щасти, вам, діти!

                                                                                                                                   Педагогічний колектив ЗОШ №42


             

24 травня 2013 р. відбулося свято Останнього дзвоника для випускників Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки.

Розділити радість свята та привітати учнівській, педагогічний та батьківські колективи колегіуму прийшли поважні гості, серед яких була й Літвін Світлана Миколаївна, перший заступник начальника управління освіти і науки Миколаївської області.

У своїй вітальній промові Світлана Миколаївна побажала випускникам успішної здачі іспитів, зовнішнього незалежного тестування та знайти свій шлях у дорослому житті.

Світлана Миколаївна вручила грамоти та цінні подарунки переможцям Всеукраїнського конкурсу ім. Т.Г. Шевченка Красніковій Олені і Майоровій Анастасії та їх вчителю Дробіній Ларисі Степанівні.  Приємною несподіванкою  для  учениць стала звістка про отримання стипендії Президента України.

                                                                                                                Прес-центр колегіуму


         Сегодня в николаевских школах прозвенел последний звонок


                                                      (по материалам http://www.novosti-n.mk.ua)

Торжественные линейки, посвященные празднику последнего звонка, прошли сегодня практически во всех школах города.

В гимназии № 2 с приветственным словом к ученикам обратился директор Владимир Федоренко. Он поздравил всех учащихся с праздником, пожелал успехов выпускникам, поблагодарил тех, кто отстаивал честь школы на всеукраинских олимпиадах.

Затем награждали победителей всеукраинских школьных конкурсов, ученики выступили с концертной программой.

Поздравить учеников гимназии с праздником пришли председатель областного совета Игорь Дятлов и заслуженная артистка Украины, депутат облсовета Наталья Баштовая.

В школе № 45, что в микрорайоне «Водопой», в торжественной линейке принял участие исполняющий обязанности городского головы Владимир Коренюгин.

Владимир Иванович, который сам когда-то закончил эту школу, поздравил учеников с праздником, пожелал выпускникам успехов в самостоятельной жизни, в которую они вступают.

Затем ученики также порадовали гостей концертной программой.

Что касается количества выпускников школ Николаева, в этом году их 2996 из 67 школ города. Об этом сообщила заместитель начальника городского управления образования Светлана Макарова.

Также Светлана Борисовна рассказала, что среди николаевских выпускников будет 89 золотых медалистов и 25 серебряных.

Гимназия №2


Школа №45

"На удачу" випустили в небо голубів у школі №48
(http://www.korabelov.info)

Сьогоднішнє свято останнього дзвоника у Миколаївській школі №48 надовго запам'ятається її учням.

Серед присутніх гостей були: студентський актив Миколаївського аграрного національного університету, депутат міськради, представник районної адміністрації Лавська Т.В., інспектор управління освіти Миколаївської міськради Калініченко Т.Є.

Як почесного гостя зустріли директора школи минулих років Піковець Емілію Петрівну.

У цьому році більше ніж 40 учнів школи №48 закінчили навчання на відмінно.

Було радісно, та одночасно трохи сумно, особливо тим, для кого шкільний дзвоник сьогодні лунав дійсно в останнє - учням 11-А класу школи №48.

В класі навчалося 25 учнів. Більшість з них виступали активними учасниками шкільного самоврядування. Наприклад, Крюкова Наталя була президентом, а Блажко Лідія — першим прем'єр-міністром "Клубу - 100 Друзів"; Бурдига Оксана — командиром сектору "Малюк"; гордість і надія класу та школи Шипілов Юрій (єдиний у ЗОШ №48 претендент у цьому році на срібну медаль) — командиром сектору "Волонтер"; Янков Анатолій — представником від школи у міському учнівському самоврядуванні.

Так чи інакше, кожен з випускників - думками вже у майбутньому. Що їх чекає? Загадавши бажання, 11-класники випустили у небо кольорові повітряні кульки, а трохи пізніше — на удачу та успіх — голубів.

Сподіваємось, що всі побажання дітям гостей та вчителів, а також мрії, які загадали випускники, здійсняться. Хай щастить!

Додав: kolinko |
Переглядів: 882
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018