Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 21
Гостей: 20
Користувачів: 1
nataliya_fedchenko


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Шевченківські дні в ЗОШ №45
15.03.2013, 12:32

З метою популяризації творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, залучення дітей та юнацтва до глибин шевченківської мудрості, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, формування духовної культури, виховання почуття любові та поваги до традицій свого народу, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу в ЗОШ №45 проведено цікаві й змістовні заходи.

До участі у святкуванні були залучені вчителі початкових класів, української мови і літератури,   учні 1-11  класів, батьки учнів, робітники дитячої бібліотеки № 10.

Святкування почалось 04.03.13  урочистим відкриттям  на  лінійці, на якому були презентовані виставка книг «Т.Г.Шевченко – дітям» (вчителі Довгенко Н.В., Литвиненко А.В.), виставка вишиванок національних візерунків (вчителі Васильєва М.Я., Варій Т.М.), виставка газет і стіннівок (5-11 класи).

Учні 4-х класів (Дудолад Л.В., Задорожна О.А.)  на святі «Наш Шевченко» були ознайомлені зі сторінками біографії поета, вчились розмірковувати, чому його творчість небайдужа людям до сьогоднішнього дня, висловлювати свої емоційні сприйняття віршів поета в малюнках та ілюстраціях. Використання групової форми роботи, вікторини,  елементів дослідження сприяли збільшенню пізнавальної  активності учасників заходу.

Вчителі  2-х класів (Василькова О.А., Парубець А.С.) організували конкурси читців, на яких діти мали змогу розвинути навички виразного, свідомого читання, декламаційні та артистичні здібності, усвідомити важливість таких якостей, як співчуття, любов до рідної країни, її культури і звичаїв, поширити знання про життя і творчість Кобзаря.

Завдяки плідній співпраці вчителів школи з працівниками дитячої бібліотеки  № 10 учні 5-х класів (вчитель Хромова К.В.) стали учасниками інтелектуальної гри «Еврика». Захід сприяв активізації  активного і пасивного словнику учнів, формуванню і розширенню читацьких запитів і кола читання дітей.       Продемонструвати свої інтелектуальні  здібності  учні 6-А та 7-А класів  могли у  брейн-рингу «Знай і люби рідну мову» (вчитель Назаренко Л.А.), мовному конкурсі «Шевченкознавство» (вчитель Яковлєва М.Г.).  Значною подією стало проведення літературно-музичного свята для 9-класників «Велич та геніальність Кобзаря».

Конкурси інсценізації «Шляхами долі Шевченка» для учнів 11-х класів (вчитель Назаренко Л.А.) сприяли закладанню основ акторської майстерності, розвитку  цікавості, інтересу, бажання  читати твори Шевченка, інсценувати і ілюструвати їх, заохотили  до перших власних «спроб пера».

Слід відзначити, що учні разом із своїми класними керівниками та вчителями української мови і літератури професійно організували і провели заходи, виявивши відповідальність, творчість, майстерність.

Прес-центр школи


Додав: kolinko |
Переглядів: 635
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018