Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Свято п’ятикласників
10.11.2012, 10:40
У житті кожної людини є важливі етапи, які символізують перехід до нової, більш високої якості, відповідальності, зрілості.
9 листопада в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №29 відбулося « Свято п’ятикласників» за участю дітей, вчителів та батьків.
Провідна ідея виховного заходу – утвердження єдності сім’ї, в якій зростає й виховується дитина, школи, як осередку навчання й формування особистості, з метою створення сприятливих умов для забезпечення щасливого дитинства, що потребує гармонії у родинних стосунках, сприятливого психологічного клімату, міцної матеріально-технічної бази, висококваліфікованих педагогів для реалізації завдань навчально-виховного процесу.
Учні 5 класу під керівництвом Грицюк Юлії Михайлівни презентували досягнення класного колективу, здобуті під час навчання. Ведучими свята були Білий Артем і Перепелиця Ірина.
Випускники початкової школи (класовод Топоркова Алла Іванівна) з гордістю несуть звання – п’ятикласник, усвідомлюють, що навчання у середній ланці потребує ще більшої відповідальності. Адже з’явилися у розкладі уроків нові предмети, факультативні заняття, гуртки, які розкривають обдарування учнів, стимулюють їхню пізнавальну активність.
Присутні на позакласному заході  переконалися, що п'ятикласники мають хист не лише до навчання, а й до запального танцю, пісні. Багато дітей відвідують музичну школу, гуртки, спортивні секції. Грайлива музика зробила свято веселим. Не залишила нікого байдужим вчитель музики, Рибакова Тетяна Віталіївна, яка подарувала пісню« Мама» у власному виконанні.
Психологічні вправи, цікаві конкурси, інтелектуальні ігри  – все це сприяло щирій і дружній атмосфері спілкування.
Тож нехай цікавим і щасливим буде ваше життя у дружній родині школи №29, любі п’ятикласники!
                           
Заступник директора з виховної роботи
 Братошевська Світлана Вікторівна

Додав: kolinko |
Переглядів: 832
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018