Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Тиждень математики і фізики в ЗОШ №45
01.03.2013, 15:28

Впродовж двох тижнів, з 04.02.13 по 15.02.13 школа № 45перебувала у надзвичайному та цікавому світі науки Математики. Школярі та їх наставники- вчителі підготували та провели цікаві  заходи, що, безумовно, зробили цю науку ще привабливішою для наших учнів. А значить і оцінки будуть кращими. Розпочали декаду виставкою плакатів і газет, присвячених відомим ученим-математикам та цікавинкам з області математичних наук. 

На математичних КВК для учнів 2-х класів «Подорож до країни Математики» (Василькова О.А., Парубець А.С.) була створена атмосфера співпраці, змагання, творчості, що сприяло формуванню інтересу до вивчення математики, уточненню, поглибленню і розвитку предметних компетентностей учнів, початкових умінь доказово міркувати і пояснювати свої дії, вихованню взаємодопомоги, лідерських якостей.

Вчителі Литвиненко А.В., Довгенко Н.В. вдало реалізували мету свого позакласного заходу для учнів 1-х класів  «У країні математики» завдяки використанню різноманітних методів і форм навчання, направлених на усвідомлення пізнавального, практичного значення математики  в житті людей. Оптимізувало захід використання сучасних інноваційних технологій: розвитку критичного мислення, розвиваючого навчання, інформаційно-комп’ютерних. Учні отримали досвід роботи в колективі, в групі, розв’язання завдань з логічним навантаженням, поглибили математичні уявлення, необхідні для забезпечення наступності у вивченні математики та інформатики.

Форму гри для проведення своїх позакласних заходів «Розумники й розумниці» та «Розстав знаки» обрали вчителі 4-х класів Дудолад Л.В., Задорожна О.А. і вчителі 3-х класів Васильєва М.Я. та Варій Т.М.,  що сприяло розвитку пізнавальних інтересів, мислення та допитливості, фантазії учнів, закріпленню обчислювальних навичок, тренуванню пам’яті, уваги, спостережливості, вихованню взаємодопомоги, цілеспрямованості. Конкурси, підібрані вчителями, розвивали логічне мислення, активізували пошукові та пізнавальні інтереси учнів. Активність і зацікавленість учнів підтримувалась завдяки  здійсненню міжпредметних зв’язків, використанню дидактичних і розвиваючих ігор, творчих завдань, технологій розвитку критичного мислення, комп’ютерних засобів навчання.

Вчителі початкових класів  відповідально і творчо поставились до проведення Декади, виказали  майстерність і професіоналізм, прагнення зацікавити учнів  предметом математика.

Прес-центр школи

Додав: kolinko |
Переглядів: 629
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018