Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Тиждень природничих наук у Миколаївській гімназії №4
22.02.2013, 16:52
У Миколаївській гімназії №4 з 17.02 2013 року по 22.02.2013 року проведено тиждень природничих наук, девізом якого стали слова Д.І.Пришвіна «… велика книга природи відкрита перед всіма, в цій книзі до сих пір прочитані лише перші сторінки» .
В рамках тижня пройшли різноманітні заходи: екологічна казка «Великий хоровод», Інтернет - вікторина «Цікава біологія», екскурсія «Мій перший акваріум», урок спілкування з природою для учнів початкової школи в рамках програми «Діти-дітям», шоу-програма «Цікаві досліди з хімії», відео дайджест «Екологічний калейдоскоп Миколаєва» . Всі заходи були спрямовані на розвиток пізнавального інтересу, екологічного мислення гімназистів, прищеплення їм любові до природи рідного краю, відповідального ставлення до неї. В підготовці та проведенні заходів активну участь взяли вчителі – члени кафедри, гуртківці - учні 8 – 9 класів та працівники дитячої бібліотеки №6.

Крім того всі гімназисти протягом тижня активно збирали вторинну сировину, іграшки, дитячі речі. Зібрані кошти будуть використані для створення штучного біотопу в обласній дитячій туберкульозній лікарні, а речі та іграшки передано до обласного екологічного центру.
Вчителі кафедри природничих наук провели відкриті уроки, метою яких було розповсюдження досвіду щодо використання інформаційно-комунікативних технологій на різних етапах уроку. З розробками уроків можна ознайомитись на сторінці «Педагогічний досвід».

Додав: aralina |
Переглядів: 644
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018