Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Триває Місячник «Безпечний лютий»
14.02.2013, 14:20
У Миколаївській області триває Місячник безпеки життєдіяльності. Питання збереження життя дітей залишається актуальним й досі. Адже статистику підтверджує суворе та жорстоке життя. Так, за 2012 рік лише у Миколаївській області виникло 25 пожеж з причини пустощів дітей з вогнем. На пожежах у 2012 році загинуло 9 дітей. Вже з початку 2013 року виникла 1 пожежа через дитячі пустощі з вогнем, на якій рятувальники врятували одну дитину.

 

Дитячі пустощі з вогнем вкрай небезпечні. Вогонь завдає величезних матеріальних збитків, та найстрашніше – у ньому гинуть діти. Тому збереження  здоров’я та життя підростаючого покоління, виховання культури поведінки з вогнем – основне завдання батьків, педагогів та співробітників Державної служби надзвичайних ситуацій України.

 

Так, 14 лютого представники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області спільно з представниками 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини відвідали загальноосвітню школу № 14 м. Миколаєва.

 

Урок у 5-му класі розпочався з показу навчального фільму про героїчну професію рятувальників, різноманітні надзвичайні ситуації та причини їх виникнення. Аби підкріпити  отримані знання дітлахів, рятувальники провели вікторину на протипожежну тематику. Самі активні учасники були заохочені призами.

 

Після проведення вікторини у дітлахів залишилося багато питань до гостей. По  черзі п’ятикласники задавали цікаві питання, наводили приклади з власного життя щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами. Наприкінці уроку кожен на згадку отримав кишеньковий календарик на протипожежну тематику та газету Головного управління ДСНС у Миколаївській області «Світлячок» та «На бойовому посту».

 

Як зазначив начальник ГУ ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко: «Проведення даного заходу є дуже важливим етапом у навчальному процесі дітей шкільного та дошкільного віку. Адже, як показує досвід, дитині треба розповідати та показувати на життєвих прикладах найхарактерніші надзвичайні ситуації та пожежі. Тож співробітники ДСНС України у Миколаївській області надалі будуть проводити дану роботу серед дітей.»

 За матеріалами http://mk.mns.gov.ua

Додав: kolinko |
Переглядів: 649
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018