Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

У міськСЮТ пройшло чергове засідання міського методичного об’єднання
19.10.2012, 12:59
18 жовтня 2012 року міська станція юних техніків провела засідання міського методичного об’єднання керівників гуртків початково-технічного моделювання в рамках розв’язання актуальної теми «Активізація розвитку пізнавальних процесів вихованців через нестандартні форми і методи проведення занять».
Засідання складалось із двох частин: теоретичної та практичної.
У теоретичній частині методистом міськСЮТ Петровою Ю. Г. були розглянуті найпоширеніші нестандартні форми гурткових занять, такі як: заняття фантазії і мислення, заняття-інтелектуальна розвага, заняття-екскурсія, заняття-гра, заняття-подорож, заняття-конкурс, заняття з груповою формою роботи, заняття-вікторина, заняття-семінар, заняття – «Круглий стіл», заняття-КВД («Клуб веселих і дотепних»), заняття-конференція, заняття-дискусія, заняття-імпровізація.
Практична частина представляла собою демонстрацію гурткового заняття-подорожі «Віртуальна подорож країнами Європи», яке провела з вихованцями міськСЮТ Гурська І. М., керівник гуртка-методист міської станції юних техніків. Діти та гості мали змогу віртуально відправитись у подорож до Чехії, Італії, Нідерландів, Франції та  дізнатись багато нової та цікавої інформації про найдавніші та найзнаменитіші пам’ятки архітектури, такі  як: Празькі куранти в Празі, Колізей в Римі, Будинки-куби в Роттердамі та Ейфелева вежа в Парижі. В ході подорожі діти дізнались про історію виникненні годинника, винаходи Леонардо да Вінчі, будівельні витвори сучасних архітекторів. Учні виконували і різні практичні завдання,  відповідали на каверзні запитання на перевірку набутих знань. Це відкрите заняття стало підсумковим при вивченні навчальної теми «Геометричні фігури та геометричні тіла».
По закінченню засідання у формі чаювання було проведено обговорення  та оцінювання заходу, в ході якого всі учасники залишили лише позитивні відгуки.
Петрова Юлія Геннадіївна, методист міськСЮТ

Додав: kolinko |
Переглядів: 622
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018