Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 14
Гостей: 14
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

У міськСЮТ пройшло заняття школи педагогічної майстерності «Формування педагогічної культури батьків»
04.02.2013, 20:03

Прилучення дитини до педагогічної культури починається вже в її ранні роки, коли вона отримує перші уроки виховання у своїй сім'ї та навчальному закладі, на підсвідомому рівні засвоюючи прийоми педагогічного впливу. Отже, позашкільний заклад разом із сім'єю формує майбутнього сім'янина, здійснюючи водночас роботу щодо педагогічної освіти батьків.

4 лютого для педагогів міськСЮТ зав. методичним відділом Свинцицька К. В. та практичний психолог Мустяца В. В. провели заняття школи педагогічної майстерності. На занятті обговорювалась актуальна та цікава тема, яка важлива для кожного педагога: «Формування педагогічної культури батьків». Основні цілі та завдання заняття полягали в тому, щоб визначити умови, за яких педагог зможе досягти взаємодії з батьками. Детально були розглянуті такі питання: сутність і завдання виховання батьків; принципи, на яких засновується виховання батьків; психологічна культура батьків – фактор формування психологічної культури дітей; параметри характеристики психологічної культури батьків.

Кожен педагог мав змогу висловити свою думку з даного питання та поділитися власним досвідом. В процесі заняття всі присутні дізнались для себе багато цікавої та корисної інформації, яка може стати в нагоді в подальшій роботі.

Петрова Юлія Геннадіївна, методист міськСЮТ

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 569
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018