Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

У міськСЮТ пройшов конкурс «Міс Весна - 2013»
16.03.2013, 14:16

Романтика весни -це не тільки свіжі промінчики яскравого сонечка, але і жваві вулиці, на яких вперше після довгої зими починають з'являтися усміхнені обличчя життєрадісних людей. Весна - це ознака нового життя.
Внутрішня краса є доказом зовнішньої краси. І саме тому 15 березня в міській станції юних техніків пройшов конкурс «МісВесна-2013». У ньому взяли участь 6 вихованок гуртків, підтримати яких прийшли їхні батьки, викладачі та друзі. Програма конкурсу, підготовлена зав.відділом організаційно-масової роботи Табунщик Ю.О. та учнівським самоврядуванням міськСЮТ, була цікавою, пізнавальною і насиченою. Чарівні дівчатка взяли участь у восьми конкурсах: «Візитна картка», «Дефіле», «Дамська сумочка», «Вгадай мелодію», «Господарочка», «Актриса», «Очумілі рученята», «Найрозумніша».
Учасниці підібрали свій індивідуальний, незабутній образ, показали свої інтелектуальні здібності, продемонстрували чудову акторську майстерність та довели, що кожна з них є справжньою господинею. Конкурсантки блискуче впоралися з усіма завданнями.
У перервах між конкурсами для гостей були проведені рухливі, музичні, танцювальні та інтелектуальні ігри.
Членам журі було нелегко вибрати найбільш гідну претендентку на перемогу, але після тривалого обговорення вони оголосили свій вердикт.
Всі учасниці отримали свою нагороду в різних номінаціях: володаркою звання «Міс Весна -2013» стала Бордюжа Ольга (вихованка гуртків ПТМ та «Самоврядування»), Міс глядацьких симпатій» та «Міс топ-модель» - Прокоф'єва Єлизавета (вихованка гуртка ПТМ), «Міс фантазія» - Догадова Галіна (вихованка гуртків «Виготовлення іграшок-сувенірів» та «Самоврядування»), «Міс артистизм» - Довженко Сюзанна (вихованка гуртка ПТМ), «Міс рукодільниця» - Жарая Надія (вихованка гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів»), «Міс танець» - Леонтьєва Анастасія (вихованка гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів»).
Кожна з учасниць отримала пам'ятні призи та масу задоволення від участі в конкурсі. Свято пройшло весело і яскраво, діти та батьки пішли додому в гарному настрої із масою позитивних емоцій

Петрова Юлія Геннадіївна, методист міськСЮТ


Додав: kolinko |
Переглядів: 650
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018