Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 8
Користувачів: 1
dnz-53


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

У міськСЮТ пройшов міський психолого-методичний семінар «Методичні особливості роботи з обдарованими дітьми»
08.12.2012, 19:52
У рамках розв’язання проблемної теми «Методичні особливості роботи з обдарованими дітьми» 5 грудня 2012 року колектив станції юних техніків провів міський психолого – методичний семінар «Методичні особливості роботи з обдарованими дітьми» для керівників гуртків художньо – технічного напрямку позашкільних навчальних закладів міста.
Відкриття семінару відбулося в виставковій залі станції.
Програма семінару була насичена як цікавими та корисними доповідями фахівців, так і практичними завданнями. Практичний психолог міськСЮТ Бєлоградіна В. Б. провела для гостей вправу на знайомство «Знаю, вмію, навчусь», далі практичний психолог Миколаївського морського ліцею Дрозд Г. В. ознайомила слухачів семінару з психологічними особливостями роботи з обдарованими дітьми та провела для учасників вправи – рухавки для створення доброго емоційного настрою та здорового психологічного клімату.
За допомогою мультимедійних засобів заввідділом інструктивно – методичної роботи міськСЮТ Свинцицька К. В., ознайомила слухачів з основними формами та методами роботи з обдарованими дітьми. На цьому етапі семінару методистом міськСЮТ Петровою Ю. Г. учасникам було запропоновано взяти участь у двох вправах. За умовами першої вправи гості повинні були дати коротку відповідь на запитання  «Як можна виявити обдарованість?». Друга вправа являла собою роботу в групах, кожній з яких потрібно було відповісти на обране запитання.
Після цього практичним психологом та методистом міськСЮТ було проведено командну гру «Створення моделі обдарованого учня і творчого педагога». Це був своєрідний «суд», де перша група виступала на захист творчого педагога, а друга наводила аргументи на захист обдарованого учня. Наприкінці гри педагоги обох команд зробили висновок, що і творчий педагог і обдарований учень займають рівні позиції в системі позашкільної освіти. У цьому змаганні перемогла дружба.
Наприкінці семінару відбулось обговорення заходу та обмін досвідом роботи, яким поділилися з гостями педагоги гуртків декоративно-ужиткового напрямку (Цвікілевич С. В., керівник гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» міськСЮТ, Парфенюк І. Г., керівник гуртка «Прикладне мистецтво» ПТУ, Івашкіна А. М., керівник гуртка ДУМ ДЦ позашкільної роботи Корабельного району). Всі учасники семінару залишили лише позитивні відгуки.
Петрова Юлія Геннадіївна, методист міськСЮТДодав: kolinko |
Переглядів: 595
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018