Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Участь учителів міста в Міжнародному форумі "Гармонія інтелекту і здоров’я"
11.02.2013, 15:22

6–7 лютого 2013 року на базі гімназії № 34 «Либідь» м. Києва відбувся Міжнародний форум «Гармонія інтелекту і здоров’я» за підсумками впровадження медико-педагогічного проекту «Гармонія інтелекту і здоров’я» - "Піснезнайка” у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів (наказ Міністерства освіти і науки України від 10.11.2008 №1028), науковий керівник проекту – Яновська Наталія Миколаївна, Президент Міжнародного інноваційного центру гармонійного розвитку людини, кандидат медичних наук

Проект спрямований на створення умов для повноцінного фізичного, духовного здоров’я, психологічного комфорту та соціального благополуччя дітей шляхом визначення пріоритету особистісно орієнтованого корекційно-оздоровчого навчання як основного чинника гармонійного розвитку дитини, утвердження свідомого ставлення та громадянської відповідальності за власне здоров’я; впровадження у навчально-виховний процес медико-педагогічної технології гармонійного розвитку дітей "Піснезнайка”; формування у дітей негативного ставлення до шкідливих поведінкових звичок, посилення ефективності механізмів подолання залежності від них; забезпечення якісної підготовки і перепідготовки педагогічних кадрів;  визначення пріоритету у роботі з батьками і громадськістю у створенні відповідних умов гармонійного розвитку дітей.

У 2012 році "ПіснеЗнайка” відмітила свій десятилітній ювілей. Активним учасниками форуму були педагоги 7 навчальних закладів міста (ЗОШ №1, 11, 17, 19, 34, 44, 60) та фахівці науково-методичного центру. Своїми враженнями від заходу поділилася учитель Миколаївської загальноосвітньої школи №34 Довбенко Олена Євгенівна.

«Перед батьками і педагогами сьогодні однаково гостро постають питання успішності та здоров’я дітей. Особливого значення вони набувають у молодшому шкільному віці. І мені  приємно відзначити, що за співпраці Міжнародного інноваційного центру гармонійного розвитку людини з провідними вітчизняними педагогами, психологами, медиками в Україні була започаткована та апробована технологія «ПіснеЗнайка». Адже піснезнайські пісні – не просто заримовані знання, це - втілення найсучасніших досягнень на перехресті педагогіки, психології та медицини. Всім учасникам форуму дуже сподобалася ця надзвичайно проста у використанні й ефективна медико-педагогічна технологія. Багато хто з учасників форуму виявив бажання працювати з "ПіснеЗнайкою" для формування знань з математики, читання, граматики української мови, відомостей про навколишній світ, а також для стимуляції розвитку молодших школярів, їх оздоровлення та корекції існуючих проблем.

Під час роботи форуму вчителі побачили уроки за цією технологією, чудову школу, щирого директора, а також дружніх і вихованих учнів. А насамкінець хочеться згадати слова письменника-казкаря Оскара Уальда: "Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими".


Додав: kolinko |
Переглядів: 819
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018