Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Учні ЗОШ №20 та юридичного ліцею змагалися з працівниками міської прокуратури
20.03.2013, 14:15

19 березня 2013 року у Миколаївському юридичному ліцеї відбувся правовий брейн-ринг. У цій грі взяли участь учні ліцею – Чепко Євген, Бобко Тетяна, Хозраткулова Неллі, Вороніна Дарія, Суковата Владислава; СЗОШ №20 – Колінко Катерина, Петрова Валерія,  Диченко Юлія, Теленко Вікторія, Верещак Вероніка та працівники Прокуратури м. Миколаєва – Ярош В.В., Тищенко А.М., Польгуй О.О., Лукіна В.М. (випускниця ліцею), Ібрагімова А.О.

Гра була цікавою, насиченою, емоційною. Переможців та переможених не було. По закінченню гри всі учасники брейн-рингу отримали подарунки, їх привітали начальник відділу представництва інтересів громадян та держави Прокуратури м. Миколаєва Редченко В.І., методист МОІППО Мирненко І.Г., директор ліцею Парамонова Т.В., учителі правознавства Гращенкова І.О., Порожня Л.М., які підготували дітей.

Ліцей, як осередок соціально-педагогічного комплексу «Правова освіта регіону», тісно співпрацює із ЗОШ №20, тому учні школи є не тільки частими гостями, але й учасниками виховних заходів Миколаївського юридичного ліцею. Такі заходи сприяють на тільки розвитку інтелектуальних здібностей учнів, але й вчать учнів грати у команді, відстоювати свою точку зору.

                                                                                                                                   Прес-центр юридичного ліцею19 березня 2013 року на базі юридичного ліцею м. Миколаєва відбулася дружня зустріч в інтелектуальній грі "Правовий брейн-ринг" між старшокласниками загальноосвітньої школи № 20, юридичного ліцею і працівниками прокуратури міста Миколаєва.

- Такий захід був ініційований прокуратурою. Мета цієї зустрічі - підвищення правої культури серед молоді, виховання правової свідомості, а також спілкування між працівниками прокуратури і майбутніми юристами, - відмітив начальник відділу представництва інтересів громадян і держави в суді прокуратури м. Миколаєва Віктор Редченко.

Оцінювало гру компетентне жюрі в складі: Віктора Редченко, Ірини Мирненко, методиста з правознавства МОІППО, Тамари Парамоновой, директора юридичного ліцею.

Програма заходу складалася з двох турів. У першому турі учасники відповідали на 10 питань з області конституційного права, в другому — на питання по історії держави і права, кримінального права, а також вирішували правові ребуси.

У змаганні не було переможців і переможених, усіх учасників брейн-рингу об'єднало прагнення до спілкування, обміну досвідом і знаннями.

Від імені прокурора міста Миколаєва усім учням-«інтелектуалам» були вручені дипломи та пам'ятні подарунки, а від імені педагогів — солодкі подарунки і символ мудрості — сова.

- Команди навчальних закладів, що взяли участь у грі, показали високий рівень знань з правових питань. Такі зустрічі потрібні, корисні, цікаві, і ми сподіваємося на плідну співпрацю і надалі - підкреслив Віктор Редченко.

Джерело: http://novosti-n.mk.uaДодав: kolinko |
Переглядів: 681
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018