Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Учні ЗОШ №29 - переможці конкурсу соціальних проектів програми «Територія РУСАЛу - 2013»
30.04.2013, 16:16

29 квітня 2013 року ЗОШ №29 отримала диплом переможця конкурсу соціальних проектів програми «Територія РУСАЛу - 2013» і сертифікат на 10000 гривень для реалізації проекту «Велостоянка».

Сяйво телекамер, посмішки учасників, радісні обійми призерів проекту – це сьогодні, а колись все починалося з ідеї, не даремно кажуть: «Все, що є в світі, колись було лише мрією».

ЗОШ №29 завжди активно підтримувала і підтримує захоплення своїх учнів різними видами спорту. Серед них значне місце завжди посідав велоспорт. Ідея велостоянки зародилася ще 2 роки тому, коли тодішні учні 10 класу Славинський Олег, Висоцький Олексій, Рідкобородий Іван почали займатись велоспортом професійно, виборюючи одну за одною перемоги у змаганнях. Хлопці активно популяризували велоспорт серед учнів своєї школи, наголошуючи, що на велосипеді можна не тільки кататись, а й їздити до школи. Але кожного разу виникала одна проблема – в школі ніде було ставити велосипеди, їх не залишиш на подвір`ї, та й в приміщення заносити було не зручно. Тож, ще тоді в учнів нашої школи зародилась мрія про велостоянку. Здійснитись їй було призначено через 2 роки.

22 січня 2013 року ОК РУСАЛ, найбільший в світі виробник алюмінію, оголосив про старт соціальної програми «Територія РУСАЛу - 2013» для некомерційних організацій, державних і муніципальних установ. Програма передбачала виділення грантів на підтримку соціально значимих проектів і суспільно корисних громадських ініціатив в регіонах присутності компанії.

В ЗОШ №29 був оголошений конкурс на кращий учнівський проект. Була створена експертна комісія з учителів школи, на чолі з директором школи Грицюк Ларисою Анатоліївною, яка займалась відбором найкращих і найбільш значимих проектів. Була поставлена мета: створити базу для масових занять спортом; залучити якомога більше охочих займатися спортом; давати людям мотивацію для досягнення їхніх цілей, як у спорті так і в ментальному розвитку; зібрати групу однодумців, які обрали здоров'я, силу, дисципліну і цілеспрямованість; формувати енергозберігаюче та екологічно спрямоване мислення; оздоровити націю і зробити її сильнішою.

Проект виграли учні 8 класу на чолі з Маркеловою Марією (учениця 8 класу). Вдвічі приємніше від того, що це вже третій проект, який виграє ЗОШ №29, до цього були виграні і реалізовані гранти на створення дитячої площадки в Корабельному районі і спортивної площадки в школі.

Разом з вчителем математики ЗОШ №29 (керівником проекту) Силкіною Анною Василівною приступили до його розробки. Не один день роботи і купу зусиль було вкладено в оформлення задуму і кропітка робота не була даремною, учні отримали результат.

У конкурсі «Територія РУСАЛу - 2013» був заявлений 101 проект, 14 з яких стали переможцями. Кожен з 14 проектів був цікавим і особливим по-своєму, у кожного була своя родзинка. Від цього перемога ще приємніша, адже бути кращим серед найкращих – це результат, який говорить сам за себе.

Нагороджували переможців генеральний директор Миколаївського глиноземного заводу ОК РУСАЛ Овчінніков Ю.Г., директор Фонду «Центр соціальних програм РУСАЛу в Україні» Ожема Є.А., голова Миколаївської обласної державної адміністрації Круглов М.П.

Найближчим часом в ЗОШ №29 з`явиться така очікувана велостоянка, та це не єдине, що отримали учні, навіть важливіше цього те, що вони отримали впевненість у собі, своїх силах, впевненість в тому, що ті хто прагне чогось досягти, прикладає до цього максимум зусиль - отримують бажане!

Практичний психолог ЗОШ №29 Скорохід О.В.


Додав: kolinko |
Переглядів: 732
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018