Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Учні ЗОШ № 29 – переможці обласного форуму юних шанувальників фізики і астрономії
25.04.2013, 14:08

Форум – добра традиція в Миколаївській області, започаткована у 1988 році Людмилою Олександрівною Клименко, кандидатом педагогічних наук, доцентом, завідувачем кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО, заслуженим працівником освіти України.

До участі в заході запрошувались учні 5 – 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, які подали творчі роботи в одній із таких номінацій, як: «Фізика», «Астрономія», «Власна технічна творчість».

За результатами оцінювання представлених матеріалів членами журі визначено по десять кращих робіт у кожній номінації, автори яких і презентували власні дослідження на форумі. Дуже приємно,що серед них визнано роботи і учнів нашої школи. Серед них Ткаченко Олександр (5 клас, астрономія), Головченко Дмитро (7 клас, фізика), Коваленко Анна (7 клас, фізика), Бондар Андрій ( 9 клас, саморобні прилади).

На цьому заході, 12.04. 2013, в Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти для вчителів побували наші юні дослідники. Відкрила захід Старєва Анна Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент, директор МОІППО, яка привітала присутніх із Міжнародним днем польоту людини в космос і побажала, щоб участь у форумі стала початком успішного шляху в науці.

У режимі он-лайн побажав учням успіхів учасник першого форуму Іванцов Анатолій Валентинович, кандидат фізико-математичних наук, який нині працює у Франції в інституті небесної механіки та обчислення ефемерид Паризької обсерваторії.

За пропозицією Людмили Олександрівни Клименко учасники форуму відправили вітання зі святом першому космонавту нашої держави, Герою України Леоніду Костянтиновичу Каденюку.

Презентація кращих робіт учасників форуму розпочалась із номінації «Фізика».

Об’єктами дослідження моїх школярів стали різні типи грунтів та їх вдосконалення на території школи (Головченко Дмитро, Коваленко Анна, учні 7 класу Миколаївської ЗОШ І – ІІІ ст. № 29 Миколаївської міської ради). Робота мала практичне спрямування і обгрунтування до реалізації проекту. Дмитро та Аня з великим задоволенням презентували свої наробки перед учнями всієї області.

Творчі роботи в номінації «Астрономія» умовно розподілені за трьома напрямами: практичні спостереження, теоретичні дослідження, астрономічні спостереження. У роботі, присвяченій спостереженню за Сонцем, учень 5 класу,ТкаченкоОлександр досліджував методи визначення сторін світу, вимірювання висоти об’єктів, висоти Сонця над горизонтом за допомогою гномона. Хлопчик має здібності до дослідницької діяльності. Учень потурбувався про навчально – дидактичне забезпечення викладання астрономії та її елементів у курсі природознавства, зокрема ним створено прилад – екліметр.

Учасники форуму завжди з нетерпінням  чекають презентації робіт номінації «Власна технічна творчість». Серед найкращих визнано і модель для дослідження з’єднань провідників учня 9 класу Бондара Андрія. Андрій розповів про універсальність приладу, його застосування на уроках трудового навчання під час вивчення елементів електротехніки, природознавства, фізики.

Учні ЗОШ № 29 Ткаченко Олександр, Головченко Дмитро, Коваленко Анна, Бондар Андрій отримали дипломи з відзнакою від начальника обласного відділу управління освіти та подарунки (флешки).

На мою думку, вчителя фізики і керівника дослідницьких робіт, що творчі ідеї сьогоднішніх школярів у майбутньому можуть стати основою сміливих наукових відкриттів учених зі світовим ім’ям.

Братошевська Світлана Вікторівна, ЗДВР, вчитель – методист, вчитель фізики та природознавства, ЗОШ № 29


Додав: kolinko |
Переглядів: 727
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018