Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Увага! Діти на дорозі!
16.09.2012, 17:58

Виховувати правосвідомість і прививати розуміння власної безпеки, потрібно ще змалечку. Заняття дорожньої безпеки, що проводяться у дошкільному навчальному закладі, традиційно стали невід’ємною частиною профілактичної роботи з вихованцями.

Так, 13 вересня в ДНЗ № 68 «Ромашка» відбулося свято «Подорож до країни Світлофорії», метою якого було закріпити найменшим учасникам дорожнього руху правила поведінки на дорозі та нагадати дорослим про відповідальність за дії малят.

Малюки розповідали своїм одноліткам, запрошеним на свято, про Правила дорожнього руху за допомогою пісень, танців і віршів. До малюків на свято завітали казкові герої. Разом з ними діти вирішували проблемні ситуації, які виникають на дорозі, нагадували як саме потрібно правильно переходити вулицю. Також юним пішоходам було запропоновано прийняти участь у естафетах та рухливих іграх.

Саме таким чином, в рамках комплексу профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!», педагоги сподіваються нагадати найменшим учасникам дорожнього руху про необхідність бути уважними і обережними та завжди пам’ятати про правила безпечної поведінки на дорозі.

Вихователь-методист Тамбовцева О.О.

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 762
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018