Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Відкриття виставки в ММК
22.05.2013, 11:52

21 травня в рамках обласного фестивалю слов’янських народів у Миколаївському муніципальному колегіумі всіх чекали на відкриття виставок, які, за словами заступника директора з виховної роботи Ірини Арзуманової, поновлюються раз в два-три місяця. На другому й третьому поверхах розмістились виставка фотографій «Мальборк. Свет и тени» члена Миколаївської обласної ради поляків, депутата міської ради Сергія Клюса й виставка картин «Откликнись, земля прадедов моих» голови Миколаївської асоціації корейців Юн Людмили й болгарської художниці и поетеси з Тернівки Валентини Зирянової.

Відкрив виставку голова ради національних товариств  Миколаївської області, заслужений працівник культури України Мурад Каймаразов. Він зазначив, що Рада національних товариств давно й плідно співпрацює з Миколаївським муніципальним колегіумом, у стінах цього учбового закладу  вже 4 роки працює  інформаційно-аналітичний та культурно-освітній центр етнічних громад, який разом з громадами проводить багато цікавих зустрічей та акцій. Сьогоднішня виставка – частина проекту знайомства учнів із талановитими й самобутніми художниками національних товариств. Виставка буде постійно поновлюватися, що дасть можливість багатьом представникам етнічних груп продемонструвати на ній свою творчість, а учням розширити своє уявлення про багатонаціональну Миколаївщину.

Після відкриття виставок у конференц-залі колегіуму відбулося спілкування  авторів з учнями. Почесними гостями зустрічі були  також депутат і радник голови обласної ради Олена Сімоненко, начальник відділу у справах національностей  Миколаївської ОДА Віктор Чебатарьов.

Прес-центр колегіумуДодав: kolinko |
Переглядів: 672
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018