Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Всеукраїнська акція «Нова школа – нові стандарти». Зустрічаємо колег з Вінниці
21.09.2012, 20:27
20 вересня 2012 року  рамках Всеукраїнської акції «Нова школа – нові стандарти» з метою обміном досвіду до Миколаєва завітала делегація педагогічних працівників м. Вінниці та Вінницької області.
Відповідно до програми гостям презентовано досвід роботи Першої української гімназії ім. М. Аркаса «Освітній інформаційно-комунікаційний простір гімназії», муніципального колегіуму «Від творчого вчителя – до творчого учня: нові підходи до організації роботи з обдарованою учнівською молоддю», науково-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради «Науково-методичний супровід професійного зростання педагогічних працівників та створення умов для максимального розвитку кожної дитини».
Під час перебування делегації у муніципальному колегіумі відбувся круглий стіл за участю гостей та педагогічного колективу вчителів.
Особлива увага приділялась організації роботи з обдарованими дітьми та участі колегіуму у Всеукраїнських експериментах: «Формування національної самосвідомості учнів на традиціях кобзарського мистецтва», «Художньо-естетична освіта й виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів у процесі впровадження інтегрованих курсів», «Формування інтелектуальної культури особистості», «Медіаосвіта», «Створення розвивального середовища для математично обдарованих учнів початкової школи».
Миколаївським освітянам ідея обміну досвідом педагогів різних регіонів України здається вдалою. Така форма роботи об’єднує нас в єдину Всеукраїнську освітянську родину.

Додав: kolinko |
Переглядів: 690
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018