Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 19
Гостей: 19
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Всеукраїнський тиждень права в гімназії №4
18.12.2012, 20:50
10 грудня в залі засідань Головного управління юстиції в Миколаївській області урочисто стартував Всеукраїнський тиждень права на Миколаївщині, який тривав до 15 грудня.
На заходах були присутні: начальник ГУ юстиції Сергій Шаталюк, заступник начальника обласного управління ГПтС України майор внутрішньої служби Андрій Нестеренко, керівники правоохоронних органів та представники державних органів влади Миколаївщини.
На урочистому відкритті тижня права виступила агітбригада Миколаївської гімназії № 4 «Феміда». До складу команди увійшли учні 9-Б класу: Гривач Д., Бабаніна А., Бондаренко А., Аніщенко А., Деньговскій П., Беловол І., Ільніцкій Д. - 5-А кл., Єрмолова В. - 8-А кл . Хлопців підготували до виступу вчителя права Гурська І.А. і Аркуша Є.В. У своєму виступі гімназисти познайомили всіх присутніх з основними правилами Декларації прав дитини.
З 2008 року згідно з Указом Президента України «Про Всеукраїнському тижні права» розпочато щорічне проведення Всеукраїнського тижня права, яка відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини.
У цьому році тиждень права проводиться з 10 по 15 грудня. В рамках тижня відбудулися різноманітні заходи виховного та правоосвітнього характеру в гімназії. Під час тижня права проведено Всеукраїнський урок «Права дитини», лекції, бесіди, зустрічі за «круглим столом», правові ігри, книжкові виставки, презентації про права людини та інше.
Крім того, протягом тижня кожен мешканець Миколаївської області міг отримати безкоштовну правову консультацію з питань реалізації і захисту прав людини через мережу громадських приймалень та юридичних клінік.
Також, в рамках Всеукраїнського тижня права, 10 грудня 2012 року за сприяння управління ГПтС України в Миколаївській області була проведена екскурсія для учнів 10-А класу в Відділ кримінальної міліції Заводського району.
Цікаву та пізнавальну екскурсію для старшокласників провели голова ради ветеранів Заводського району, пенсіонер ОВС Віктор Петрович Іванченко та оперуповноважений відділення кримінальної міліції у справах дітей Заводського РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області Євгена Цибко. Знайомство з райвідділом міліції гімназисти почали з чергової частини, де вони мали можливість побачити на власні очі, як оперативним черговим приймаються сигнали про злочини та події. Правоохоронці також показали учням тир і спортивний зал, де співробітники міліції підвищують свою бойову та фізичну підготовку. Після чого гості були запрошені до актової зали, де Віктор Петрович розповів дітям про історію створення райвідділу, її керівників і показав присутнім зразки форменого одягу, нагороди, отримані співробітниками за сумлінну службу та інші експонати. А Євгенія Цибко поговорила з дітьми на такі теми, як: «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх за скоєння різного роду правопорушень», «Негативний вплив алкоголю та куріння на молодий організм». В кінці екскурсії дітям продемонстрували профілактичний фільм «Скажи наркотикам - НІ» і відеоролик про роботу міліції.
Завершився Всеукраїнський тиждень права в гімназії спецвипуском газети «Правова Миколаївщина»
Про нас пишуть інтернет-видання:
http://www.0512.com.ua/news/226396
http://saturn.mk.ua/news/vlada/vseukrainskaya-nedelya-prava-startovala-na-nikolaevshine.html
http://www.just-mykolaiv.gov.ua/11.12.12.htm
http://news.nikcity.com/public/61165


Переглядів: 758
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018