Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

X всеукраїнська конференція директорів dsd-шкіл в нашому місті
13.09.2012, 20:47
Школа №1 імені Олега Ольжича – єдина в області школа, що бере участь у DSD-програмі, яка є унікальною можливістю для школярів скласти іспит з німецької мови та отримати чудову нагоду навчатися у вищих навчальних закладах Німеччини.
Зі слів учениці нашої школи Потапової Дар’ї зрозуміло, що молодь прагне почувати себе в своїй рідній країні достойно: мати престижну освіту, а потім і престижну роботу. DSD-програма – це не єдина перспектива, яка існує в нашій школі. Варто згадати про міжнародне шкільне партнерство нашої школи з Ельзензеє гімназією (м. Квікборн, Німеччина), з Польщею (м. Бранєво) та Румунією (м. Констанца). Вже 13 років ми з радістю приймаємо гостей з Німеччини. Діти мають нагоду поспілкуватися не тільки німецькою мовою, але й англійською. Ще будучи ученицею рідної школи, я також брала участь в цьому проекті і зараз з впевненістю можу сказати: «Я пишаюся, що саме моя школа робить все для того, щоб діти, а згодом і дорослі, почували себе достойними громадянами нашої держави і могли реалізувати себе у майбутньому».
На базі DSD-програми в Україні проводиться дуже багато конкурсів для дітей, одним з таких є «Дебати молоді» та семінари для вчителів німецької мови. Такі заходи дають можливість учням отримати задоволення від спілкування німецькою мовою зі своїми ровесниками.
Наша школа – перша школа в області, яка за роки незалежної України отримала почесне право носити ім’я великого патріота нашої держави – Олега Ольжича. Саме в цьому році ми відзначаємо 15-ту річницю від цієї події та 105-ту річницю народження славного поета та патріота. Цим великим датам присвячене проведення III Всеукраїнських Ольжичевих читань.
Зараз наша школа докладає багато зусиль, щоб гостям з усієї України сподобалось в нашому рідному місті Миколаєві. В підготовці до цієї події задіяні всі: діти, вчителі та батьки. Ми зробимо все, щоб всі ті, хто є громадянами нашої країни, а також гості – друзі-партнери з країн близького та далекого зарубіжжя, комфортно почували себе не тільки в нашій школі, а й у місті Миколаєві, адже нам є чим пишатись!
М. Пісна,
вчитель німецької
мови, керівник міжнародного шкільного
українсько-німецького партнерства.
Джерело: http://www.vn.mk.ua

Додав: kolinko |
Переглядів: 698
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018