Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 14
Гостей: 14
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Заключний етап VІІІ Спартакіади серед дошкільних навчальних закладів Корабельного району
28.04.2013, 20:06

24 квітня 2013 року на території ДНЗ № 106 відбувся заключний етап VІІІ Спартакіади за темою «За здоров’ям з рюкзаком».

У змаганнях взяли участь сімейні команди з дошкільних навчальних закладів № 103, 106, 110, 125, 132, 133, 134, 139, 144. Учасники були обрані на проміжному етапі, який проходив на території дошкільних навчальних закладів.

Змагання проводилися з метою організації культурно – оздоровчої і виховної роботи, яка передбачала об’єднання батьків та дітей  в колектив однодумців по впровадженню туризму, як нетрадиційної форми відпочинку та оздоровлення.

На святково прибраний стадіон зібралися команди - учасники  з групою підтримки, батьки вихованців ДНЗ № 106, самі вихованці та просто перехожі. Настрій у всіх був піднесений, всі очікували чогось нового та незвичного. Свято розпочалося о 10.00 під звуки фанфар. Ведучі  привітали всіх присутніх урочистими словами, а вихованці  старших груп ДНЗ № 106 привітали гостей таночком «Діти грають м’ячами» і отримали за це бурхливі оплески. Ведучі повідомили тему свята і представили учасників туристичного походу під час  урочистої ходи, девізом яких став вислів «Хто в походах не буває, той здоров’я не має!»

Завідуюча ДНЗ № 106 Дмитрієва В.П. та директор «Центру соціальних програм «Русал» Ожема О.О.привітали всіх присутніх зі святом та побажали успіхів у змаганнях.

Ведучі представили гостей та членів журі, для яких сьогодні постане нелегке завдання -  обрати головного переможця, який отримає цінний приз.

Змагання розпочалися!

Перше змагання «Пошуки скарбів» проводилось одночасно зі всіма командами, до складу яких входили тато, мама і дитина. За сигналом інструктора з фізкультури, гравці одночасно вирушили на «пошуки скарбів» . Вони шукали за допомогою план – схеми території ДНЗ № 106 предмети, які заховані в кущах, на дереві, біля паркану,… Команда ДНЗ № 133 першою знайшла предмет і повернутися до лінії старту зафіксувавши своє повернення підняттям прапорця з цифрою 10, що вказує на кількість балів. Наступні команди отримували прапорці відповідно: 9, 8, 7,… Остання команда отримала 1 бал.

Після змагання настав час реклами (домашнє завдання, яке вони отримали на попередньому засіданні інструкторів з фізкультури). Цікаво, емоційно, з гумором команди дошкільних навчальних закладів № 103, 106, 110, 125, 132, 133, 134, 139, 144 рекламували предмети, необхідні у поході (які вони знайшли по карті)

Друге змагання «Відправляємось в похід»: родини складали рюкзак, відбираючи необхідні предмети, розглядали маршрутний лист і визначали місце, де вони будуть ставити намет. Правильно визначивши місце, швидко встановили його. Матусі надавали дітям першу медичну допомогу (дитина «отримала» травму під час переходу – накладали марлеву пов’язку на зап’ястя). Команди показали єдність та згуртованість. 

Третє змагання «Смажена рибка»: цей вид змагання проводився в три етапи.

Тато встановлював за допомогою цеглинок барбекю, мати з дитиною  збирали «хмиз» і разом наловивши рибки «смажили» її на решітці для грилю.

Хочеться відмітити, що на протязі всього свята були присутні герої мультфільму «Маша і Ведмідь». Вони веселили, створювали кумедні ситуації, співали, грали, танцювали разом зі всіма.

Свято наближається до кінця. Журі надається час для підведення підсумків змагань. В цей час вихованці ДНЗ № 106 та всі присутні виконують пісню «Щастя і добра», яка емоційно об’єднала всіх присутніх. Настає тривожна хвилина. Слово надається журі. Переможці визначені! Із заключним словом виступила головний спеціаліст управління освіти Миколаївської міської ради Кузнєцова В.П., яка оголосила результати VІІІ заключної Спартакіади. Нагороджувала переможців директор «Центру соціальних програм «Русал» Ожема О.О. Командам – переможцям Олена Олександрівна вручила сертифікати.

І місце – ДНЗ № 133, сім’я Балабанових отримала сертифікат на суму 400 грн;

ІІ місце – ДНЗ № 110, сім’я Добрінових отримала сертифікат на суму 300 грн.;

ІІІ місце – ДНЗ № 132, сім’я Римбалович отримала сертифікат на суму 300 грн.

Ці сертифікати команди отримали для дошкільних закладів на придбання спортивного інвентаря. Всі інші учасники отримали по футбольному м’ячу в якості призу.

Дошкільному навчальному закладу № 106, організатору VІІІ Спартакіади «ЦСП «Русал» подарував проектор та 2 радіомікрофони.

Всі команди були нагороджені почесними грамотами, а діти отримали солодку медаль, за що були дуже горді.

Після нагородження прозвучало декілька урочистих промов з вдячністю та передано прапор дошкільному навчальному закладу № 103.Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 661
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018