Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Зустріч учнів з письменником Петром Мироновичем Панянчуком.
22.02.2013, 13:56

У Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №29 в рамках святкування Міжнародного дня рідної мови відбулася зустріч учнів 8-9 класів з письменником Петром Мироновичем Панянчуком.

Спитай себе, дитино, хто ти є,
І в серці обізветься рідна мова;
І в голосі яснім ім’я твоє
Просяє, наче зірка світанкова.

Мовне виховання невіддільне від виховання національної самосвідомості, і тому від повноцінного відновлення мовного здоров'я України залежить національне відродження усіх найглибших творчих, будівничих і культурних сил українського народу. Цю дорогу маємо пройти впевнено, твердо і водночас з мудрістю і толерантністю у ставленні до кожного, хто тільки повертається до першоджерела. Історію розвитку та красу українського слова розкрив Петро Миронович у  бібліографічному огляді  "Краса і сила українського слова". Письменник наголосив, що українська писемність і мова - основа розвитку й утвердження української державності, нації.

Петро Миронович поділився з учнями спогадами про своє нелегке післявоєнне дитинство, розповів про свою творчу діяльність, прочитав і прокоментував деякі поетичні твори. Щирий і душевний, доброзичливий і талановитий  поет зачарував учасників зустрічі. Діти заворожено слухали тиху, спокійну, змістовну розповідь талановитого земляка. Письменник розповів про свою нову збірку віршів «Орли і орлики козацькі».

Усі були в захваті від розповідей  письменника, а прочитаний уривок із поезії не залишив байдужим ні вчителів, ні учнів.

Своєрідний діалог між поетом і учнями 8-9 класів тривав майже годину. Наприкінці зустрічі  поет подарував шкільній бібліотеці свою збірку «Орли і орлики козацькі».

Письменник зазначив, що учні мають шанувати та любити рідну мову, адже ніщо не може замінити невмируще слово, яке пробуджує уяву, фантазію, почуття, прагнення до прекрасного.

Щиро вдячні шановному Панянчуку Петру Мироновичу за те, що завітав до нас.

Сподіваємося, що виховне слово відомої людини не залишиться поза увагою наших школярів, а проникне паростком до їх молодих душ!
Прес-центр школи

Додав: kolinko |
Переглядів: 866
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018