Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи Центрального та Заводського районів на базі ЗОШ №51
01.12.2013, 15:31

28 листопада 2013 року в Миколаївській загальноосвітній школі № 51 відбувся семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи Центрального та Заводського районів з теми «Формування здоров’язбережувальної компетентності учнів  сучасної школи».

У роботі семінару взяли участь заступник голови адміністрації Центрального району Полянцев С.В., спеціаліст відділу захисту правд дітей управління освіти Миколаївської міської ради Гоберлас Н.Г, начальник відділу у справах сім’ї та молоді адміністрації Центрального району Рябоволик С.І., начальники відділів у справах сім’ї та молоді Заводського, Ленінського, Корабельного районів,  директори та тренери спортивних шкіл .

Директор школи Масюта Є.І. презентував школу, як сучасний загальноосвітній навчальний заклад, де вдало в учнів формують здоров’язбережувальні компетентності. Гості ознайомилися з досвідом роботи педагогічного колективу школи. Яскравими  були виступи учнів  (хор хлопчиків з 5-9 класів, агітбригада  «Молодь за здоровий спосіб життя», флешмоб учнів 5-Г класу). Гостям сподобались рухливі  перерви для учнів початкової школи та шкільна платформа, де старшокласники обговорювали тему:«Чи можна вважати  сучасного підлітка здоровим?». Учасники семінару відвідали уроки та години спілкування, на яких учні  виявили  свою компетентність щодо  навичок здорового способу життя.

Під час семінару пройшли  спортивні змагання «Тато, мама, я- спортивна сім’я», свою майстерність продемонстрували вихованці спортивних секцій  фехтування,« Кіокушай- карате» та учасники  військово-спортивної гри «Джура». Про плідну співпрацю  з учнями школи розповіли  керівник гуртка      «Краса і здоров’я» Кухтіна Л.Г. та представник товариства Червоного Хреста  України Якуненко О.О.

Управління освіти Миколаївської міської ради висловлюєподяку директору школи Масюті Є.І. та педагогічному колективу за організацію, змістовність та високий рівень проведення семінару.Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 627
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018