Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Афганістан – пам'ять і біль (ліцей "Педагог")
06.02.2014, 16:03

До відзначення в 2014 році в Миколаївській області Року учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан учні Миколаївського  ліцею «Педагог» готувались заздалегідь. Учнівським самоврядуванням була спланована та  організована пошукова робота, матеріали якої доповнять куточок Бойової слави.

30 січня учні нашого ліцею зустрілись з учасниками бойових дій в Афганістані Саприкіним С.М. та Гуменним О.М. Гості розповіли про сторінки свого воєнного життя, поділились трагічними і веселими спогадами.

4 лютого учні загальноосвітніх закладів Центрального району зібрались у ЗОШ №51, де проходив конкурс на краще виконання військово-патріотичної та афганської пісні. Всі дуже хвилювалися, адже в журі були колишні воїни-афганці. Нам дуже сподобались виступи, атмосфера у залі була тепла, учасники підтримували один одного. Наш виступ був присвячений всім, хто воював, хто загинув і хто пам’ятає.Ми вважаємо, що такі заходи необхідні, вони виховують патріотизм, повагу до військового обов’язку. Ми і самі помітили, що, готуючись до конкурсу, і спостерігаючи за виступами своїх однолітків, стали більш серйозними та відповідальними. Хочеться подякувати школі №51 за теплий прийом, добру організацію конкурсу. Дякуємо також організаторам конкурсу.

Прес-центр ліцею


Додав: kolinko |
Переглядів: 500
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018