Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Батьківська конференція в дошкільному навчальному закладі №5
27.03.2014, 13:17

У житті кожного з нас іноді виникають труднощі та складні моменти, під час яких здається, що виходу немає . Але, незважаючи на все, що трапилося,  залишається надія на покращення. Однак, для того, щоб в нашому житті трапилися зміни, необхідно прикласти певні зусилля в напрямку вирішення критичних ситуацій.

Проблема «Попередження жорстокого поводження з дітьми» в сучасному світі набирає все більшої актуальності. Тому 27 березня 2014 року в дошкільному навчальному закладі   пройшла батьківська конференція з цієї теми. На конференцію було  запрошено фахівців соціальної служби.

Завідуюча сектором захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей Центрального району Зелепукіна Юлія Володимирівна  та фахівець із соціальної роботи Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Грещук Ганна Вікторівна наголосили на неприпустимості порушення будь- яких прав дітей та нагадали про відповідальність батьків за вчинення насильства в сім’ї . Корисною інформацією стало надання адреси та телефонів відповідних служб, куди можна звернутися в разі необхідності та отримати кваліфіковану допомогу фахівців.

Окрасою конференції стали вихованці дошкільного закладу, які нагадали всім, що найціннішим і найдорожчим скарбом кожного з нас є сім’я і «…немає вищої святині, ніж чисте сяйво доброти!»
 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 844
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018