Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

День Цивільного Захисту в ЗОШ№57
25.04.2014, 17:06

25 квітня в ЗОШ №57 відбувся День Цивільного захисту. Основне його завдання – вироблення в учнів та персоналу школи умінь і навичок грамотно і чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя. Ранок почався з лінійки-реквієму в пам'ять про катастрофу на Чорнобильській атомній електростанції. Потім відбулися уроки пам'яті з елементами ЦЗ. В їдальні школи можна переглянути вистaвку малюнків "Чорнобиль не має минулого". В методичному кабінеті діє виставка з тематики ЦЗ. 5-ті класи змагалися в естафеті з елементами ЦЗ, де учні 5-А класу здобули перемогу.  7-8 класи   переглянули фільм "За хвилину до вибуху".  Кульмінацією дня стали змагання учнів 9-11 класів, під час яких вони здавали нормативи цивільного захисту, проводили комбіновані естафети. Переможцями стали команди 9-Б та 10-А класів. Високий рівень підготовки та знань продемонстрували всі учні та педагоги. Вчителі спільно з учнями творчо організували перегляди актуальних тематичних презентацій та навчальних відеофільмів.

На високому рівні були організовані та проведені практичні тренування «Підбір та одягання протигаза», «Евакуація постраждалого» та інші, які плавно переходили у навчально-тренувальне заняття для старшокласників «Основи медичних знань». Головною умовою успішного проведення Дня цивільного захисту стала злагоджена робота всього педагогічного і учнівського колективу. Саме завдяки цьому мету заходу було досягнуто.

У цей день в повітрі і в думках кожного вчителя і учня витала фраза: "Нам би життя прожити в мирі й без надзвичайних ситуацій".

Прес-центр школи


 


Додав: kolinko |
Переглядів: 510
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018