Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

День ЦЗ у ЗОШ №47
25.04.2014, 10:27

25 квітня 2014 року в школі був проведений День Цивільного захисту. Цей захід – невід’ємна навчально-виховного процесу.

Сучасне життя – непередбачуване. Воно свідчить про те, що чим раніше людина вивчить основні принципи самозахисту та усвідомить свою відповідальність під час надзвичайної ситуації, тим ефективнішими будуть результати. Саме тому діти та підлітки стають важливими суб'єктами інформаційних та навчальних програм, які реалізуються в системі освіти України на регулярній основі. Знання, отримані учнями при вивченні навчальних програм з основ здоров’я та захисту Вітчизни, практично закріплюються в ході Дня цивільного захисту.

Метою проведення Дня ЦЗ було практичне відпрацювання учнями теоретичних знань та навичок з безпеки життєдіяльності, основ здоров'я та цивільного захисту, а також досягнення злагодженості у роботі адміністрації, педагогів і учнів школи. Практична спрямованість заходів, що проводилися протягом Дня ЦЗ, викликала інтерес в учнів, спонукала їх до поглиблення знань із ЦЗ та здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій. Цікаво пройшли тематичні уроки з ЦЗ, де учні відпрацьовували практичні навички, переглядали фільми з пожежної безпеки. Організовано пройшла евакуація всіх учнів та працівників школи з приміщення. На лінійці учні побачили змагання з ЦЗ, виступ агітбригади ДЮП, які на районному конкурсі посіли ІІІ місце. А невоєнізоване формування ланки пожежогасіння продемонстрували можливості гасіння пожежі підручними засобами.

Проведений захід переконав у важливості, великій користі підготовки дітей до життя у бурхливому морі сучасного техногенного світу.

Прес-центр школи
 


Додав: kolinko |
Переглядів: 643
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018