Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

День школяра в ЗОШ №47
21.03.2014, 19:05

      Останій день ІІІ чверті розпочався  незвично як для учнів, так і для вчителів ЗОШ № 47. На ранковій лінійці діючий директор школи Моторна Зінаїда Володимирівна оголосила наказ, в якому зазначено, що вона на цей день складає свої повноваження, та пропонує заступникам директора та вчителям зробити теж саме. Чому? Тому що, настав довгоочікуваний день учнівського самоврядування  - День школяра!

     Директором на цей день стала Президент школи Горновська Любов, заступником директора  з виховної роботи – Погонець Любов, а заступником директора з навчально – виховної роботи  – Борщевська Олеся.

      В усіх класах в цей день вчителями стали учні – старшокласники, які змогли відчути на собі, як це непросто та відповідально.

     Після уроків проводились інтелектуальні та спортивні змагання між вчителями та учнями. Особливо захопив всіх учасників свята дружній матч з волейболу. Цей день запам’ятається нам надовго: вчителя стали  справжніми учнями, порушували дисципліну, гомоніли на уроках, а учні були справжніми вчителями , серйозними та розсудливими.

     Це допомогло молодшому поколінню зрозуміти  старших і навпаки. Наприкінці цього незвичного дня  ми всі стали ще ближчими, бо вчителі, учні та батьки - одна родина, а дім наш - школа № 47!

Прес-центр школи
 


Додав: kolinko |
Переглядів: 581
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018