Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Екологічний місячник в МЗОШ № 30
06.05.2014, 13:48


З метою забезпечення поліпшення стану довкілля , відродження традицій щодо шанобливого ставлення та любові до природи, виховання у молоді бережливого ставлення до природи, пропаганди ідей захисту, збереження та відтворення довкілля в МЗОШ № 30 з 09 квітня по 09 травня 2014 року проходив місячник екологічного виховання. 

 


Впродовж квітня учні брали участь у екологічних вікторинах і конкурсах малюнків. Так, учениця 6-А класу Кузнєцова Катерина отримала ІІІ місце у конкурсі «День зустрічі птахів», а учениця 9-А класу Загорєльська Марія отримала ІІІ місце у районному етапі конкурсу малюнків „Зоологічна галерея”. Участь у конкурсах сприяла розвитку образного мислення і емоційної чутливості та розкриття творчих здібностей підростаючого покоління. 
 З метою формування екологічної культури молоді, залучення дітей та підлітків до природоохоронного руху, сприяння розвитку творчих здібностей підростаючого покоління 18 квітня 2014 року проведено шкільний виховний захід «Країна екологія». У заході взяли участь шкільні колективи 8-11 класів. 

 

 Було проведено круглий стіл на екологічну тематику „Земля – наш спільний дім”, конференцію «Екологічні проблеми ХХІ ст». 

Учні школи приєдналися до екологічного флеш-мобу «Посади калину» (до 200 річчя з дня народження Т.Г.Шевченка та взяли участь у акції «Очисти Україну – утилізуй батарейки», приєдналися до екологічної естафети «Чистий дім, чиста планета». 

 


Додав: kolinko |
Переглядів: 1045
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018